„Drugiej połówki szukaj w Kościele, a nie na Tinderze!” Niecodzienna prośba celebrytki…

„Drugiej połówki szukaj w Kościele, a nie na Tinderze!” Oto niecodzienna prośba celebrytki. Kto nakłania Polaków do szukania miłości w tym miejsu? Możecie być zdziwieni. 

Ida Nowakowska to znana polska tancerka, aktorka, prezenterka, a także osobowość telewizyjna. Ida urodziła się 7 grudnia 1990 roku w Warszawie.Ukończyła Ogólnokształcącą Szkolę Baletową im. R. Turczynowicza w Warszawie. Występowała m.in. w spektaklach:  Piotruś Pan, Taniec wampirów, Koty i Upiór w operze w Teatrze Muzycznym Roma. Współpracowała również z Teatrem Buffo. Co ciekawe, Ida Nowakowska  główną rolę w filmie Out of Reach, w którym grał także Steven Seagal.

Zobacz: PREMIERA piosenki CLEO! Czy będzie HIT? (VIDEO)

Jakiś czas temu znana tancerka i prezenterka przyznała, że gdyby była samotna to miłości szukałaby w… kościele a nie na Tinderze.

„To tam polecam szukać drugiej połówki, a nie na Tinderze (aplikacja randkowa służąca do poznawania nowych osób)” – stwierdziła Ida Nowakowska w rozmowie z dziennikarzami Faktu. 

 „Mam wielu kolegów, których poznałam w kościele. Tam są najfajniejsze wolne partie! – dodała z uśmiechem Nowakowska. 

Tancerka przyznała, że swoim pomysłem dzieli się nie tylko z przyjaciółmi, ale również o obcymi osobami. Swoją wizją szukania miłości podzieliła się chociażby z… taksówkarzem. 

 „Jeżdżąc taksówką, rozmawiam z kierowcami, którzy się żalą, że nie mają dziewczyny. Pytają, gdzie można znaleźć taką fajną jak ja. Odpowiadam stanowczo: w kościele! A oni się dziwią. „Gdzie? W którym?” I wtedy zapisuję im, gdzie są najfajniejsze kościoły i najfajniejsze dziewczyny!” – dodała w trakcie rozmowy z „Faktem” Ida.

Źródło: Fakt

Zdjęcie: Youtube

 Komentarze