Duda o strajku kobiet! Tych słów NIKT się nie spodziewał !

Andrzej Duda o strajku kobiet. Tych słów nikt się nie spodziewał.

– Zgadzam się z ustawą, natomiast życie jest takie, że ludzie spotykają się, mają różne cele i pewnie niejedna osoba wyjdzie na ulice – wyznał prezydent. Głowa państwa odniosła się do zapowiadanych na przełomie roku protestów, które mają się odbyć przed Pałacem Prezydenckim. Jak dodał przyjmie szczepionkę przeciw COVID-19.

– Te święta są i będą inne niż dotychczas. Nigdy nie mieliśmy takich świąt – powiedział prezydent na antenie Polsat News. Podkreślił, że wigilia, w której będzie uczestniczył będzie wyglądać zupełnie inaczej. Prezydent będzie spędzał święta w Krakowie z rodziną.Święta spędzimy tylko z moimi rodzicami – powiedział Duda.

Prezydent Andrzej Duda 1 stycznia nie będzie jeszcze w Warszawie. To wtedy przed Pałacem Prezydenckim mają się odbyć protesty. Jak powiedział prezydent jego zdaniem to naturalna forma wyrażania emocji.

– Zgadzam się z ustawą, natomiast życie jest takie, że ludzie spotykają się, mają różne cele, i pewnie niejedna osoba wyjdzie na ulice ZJeśli tylko będzie taka możliwość, bez odbierania szczepionki komuś bardziej potrzebującemu, oczywiście się zaszczepię –  wyznał Andrzej Duda.

Prezydent poświęcił uwagę także Strajkowi Kobiet. Określił działania policji jako wzorcowe a uczestnikom jest wdzięczny za pokojowe zachowania w trakcie protestów.Komentarze