Duda OSTRZEGA co może się stać jeśli przegra wybory! „Żeby nie…”

Andrzej Duda w Wieluniu. Ubiegający się o reelekcję prezydent spotkał się z mieszkańcami. Ostrzegł wszystkich.

Andrzej Duda w Wieluniu wziął udział w uroczystej Rady Miasta Wielunia. Podczas ceremonii odebrał honorowe obywatelstwo tej miejscowości. Dziękował za ten gest przy okazji spotkania z mieszkańcami.

– Tutaj, w Wieluniu, poprzez pielęgnowanie pamięci historycznej o tym, jak rozpoczęła się II wojna światowa, realizujecie niezwykle ważne dzieło pamięci, które stanowi istotny element budowania polskiego państwa i naszej tożsamości – powiedział Duda.

Zostałem honorowym obywatelem Wielunia. Dziękuję za ten zaszczyt i wspaniałe dzisiejsze spotkanie. Pozdrawiam serdecznie!

Gepostet von Andrzej Duda am Mittwoch, 10. Juni 2020

W trakcie swojego przemówienia Duda podkreślił, że „ubiega się po ponowny wybór po to, aby rodzina była chroniona jeszcze lepiej”.

– Także przez ochronę przed ideologiami, które są wrogie rodzinie, chcą tradycyjną rodzinę zmienić, wykrzywić, chcą budować inny świat, sprzeczny z naszymi tradycjami – wyjaśnił prezydent RP.

Andrzej Duda w swoim wystąpieniu nawiązał także do rządów sprzed roku 2015. Jak zaznaczył prosi o wsparcie aby „nie wrócili tacy, którzy chcieli nas cofnąć o 5 lat i odebrać, to co już obywatele otrzymali”.

 

– Jestem tu, prosząc państwa o wsparcie, żeby można było kontynuować ten plan, chociaż przez następne 5 lat, żeby nie wrócili tacy, którzy chcieli nas cofnąć o pięć lat i odebrać to, co państwo już otrzymaliście – wyjaśnił Duda. Jak dodał poprzednicy mieli pozwalać na okradnie obywateli – prezydentowi chodziło o lukę w podatku VAT.

W środę Andrzej Duda złożył podpis pod Kartą Rodziny. Inicjatywa zakłada brak zgody na promocję ideologii LGBT w sferze publicznej a także wyraźne „nie” dla małżeństw jednopłciowych.

– Nasza tożsamość pomogła nam przetrwać najtrudniejsze czasy w dziejach. Polska rodzina przechowała nasze wartości – grzmiał Duda. Jak dodał, jeśli uzyska reelekcję będzie kategorycznie sprzeciwiał się małżeństwom osób tej samej płci. Ponadto chce zakazać promocji ideologii LGBT w przestrzeni publicznej.

 Komentarze