Duda SZCZERZE o tym, czy wybory powinny się odbyć!

Andrzej Duda szczerze o wyborach! Wyłożył karty na stół.
Wybory prezydenckie 2020 coraz bliżej. Jednak w związku z panującą pandemią koronawirusa pojawiło się wiele głosów mówiących, że wybory należy przesunąć. Z drugiej strony wielu komentatorów wskazuje, że gdyby sytuacja w sondażach wskazywała kandydata opozycji jako zwycięzcę, to wówczas PiS dążyłbym do przesunięcia terminu wyborów prezydenckich.
-Ja osobiście uważam, że idea głosowania korespondencyjnego jest interesująca. Potrzebne są nam te wybory. To jest kwestia ciągłości władzy, ustroju i tego, jak będziemy walczyć z koronawirusem – powiedział Andrzej Duda.
Tym samym prezydent odpowiedział na pytanie dotyczące organizacji wyborów prezydenckich 10 maja.

Prezydent Andrzej Duda w poniedziałek zdecydował się odpowiedzieć na pytania zadane przez internautów. Swoją relację z odpowiedzi przeprowadził na żywo za pośrednictwem Facebooka.

Jedno z pytań dotyczyło wprowadzenia obowiązku ograniczenia w przemieszczaniu się.

 

– Na razie te ograniczenia są do 11 kwietnia. Wszystko będzie zależało od sytuacji epidemicznej i tego, jak będzie przebiegał jej rozwój. Wszystko będzie zależało od zaleceń ministra zdrowia – wyznał prezydent. Andrzej Duda. Jednocześnie zapewnił, że na aktualnie nie ma planów wprowadzenia kolejnych obostrzeń. Miasta nie zostaną póki co zamknięte.

Prezydent  wyraził także wdzięczność  wszystkim pracownikom ochrony zdrowia. Andrzej Duda podziękował im za codzienną walkę z epidemią koronawirusa.  Swoje uznanie wyraził także dla wszystkich pracowników sklepów oraz marketów.Komentarze