Dumna Małgorzata Rozenek w samej bieliźnie. Zobacz jak schudła!

W czerwcu 2020 r. Małgorzata Rozenek-Majdan (42 l.) urodziła swojego trzeciego syna – Henia.

Gwiazda dosyć szybko wróciła do pracy, a konkretnie na plan programu „Projekt Lady”. Jednak w kolejnych miesiącach Małgosia Rozenek walczyła z nadprogramowymi kilogramami. W czasie ciąży przytyła około 20 kg, a w miesiąc po porodzie mówiła o sobie, że jest grubaską, której zostało 12 kg nadwagi:

 

12 kg które będę chciała w miarę szybko, ale najważniejsze zdrowo zrzucić 🤸‍♀️🏋️‍♀️🧘‍♀️ Do końca połogu (wtedy można zacząć ćwiczyć po cc) zostało mi 3 tyg. Zaczynam już powoli myśleć jak się za cały proces zabrać. Chce to zrobić z głową i bez krzywdy dla siebie i pokarmu. Chciałabym Henia jeszcze dłuższy czas pokarmić. Wiem ze nie będzie łatwo, ani ze nie ma drogi na skróty, ale niemożliwe nie istnieje, wiec wierzę, że się uda 💪😁 a tymczasem jestem grubaską 🤷‍♀️😁ale najważniejsze że jestem bardzo szczęśliwą grubaską.

 

Teraz w pół roku po porodzie Małgorzata Rozenek jest zadowolona ze swojej figury. Dzięki ćwiczeniom oraz zabiegom kosmetycznym, znacznie schudła. Dziś na instastory pojawiło się odważne zdjęcie celebrytki.

 

https://www.instagram.com/m_rozenek/

 

Małgosia pokazała się w samej bieliźnie, bo jak pisze:

 

Jestem z siebie dumna, a co?

 

Jeśli w pół roku zrzuciła większość ciążowych kilogramów, to faktycznie można tylko pogratulować  🙂

 

>>>Agnieszka Kot jest w 5 miesiącu ciąży. Szok jak wygląda! (FOTO)Komentarze