Durczok nową gwiazdą Pudelka? ”prowokuje plotki i to całe zamieszanie” – DURCZOK nie pozostaje dłużny!

Zainteresowanie osobą Kamila Durczoka wzrasta, a to wszystko za sprawą dużo młodszej, bo aż o 22 lata partnerki, która formalnie ma jest mężatką oraz matką kilkuletniego Maksymiliana. 

 

Ostatnio pisaliśmy o przedziwnej tendencji Durczoka oraz jego partnerki do ”ukrywania” ich związku. Ukrywania? No właśnie, sprawa wygląda dość dziwnie. O związku wiedzą już wszyscy: mąż dziewczyny Durczoka publikuje na Facebook’u post w tej sprawie, na Pudelku jest mnóstwo zdjęć, dziennikarz i jego dziewczyna wrzucają wspólne zdjęcia z tego samego miejsca, w tym samym czasie tyle, że oboje wzajemnie zasłaniają sobie twarze.

 

Najpierw Durczok ustawia status ,,W związku” na Facebook’u, więc można to potraktować, jako kuszenie mediów, zwłaszcza plotkarskich portali. Następnie wskazuje na Instagramie miejsce swojego wypoczynku, nawet oznacza lokalizację, na wypadek gdyby któryś z paparazzi miał problem z trafieniem do Jastarni.

 

Zachowanie dość dziwne, ale czego nie robi się dla rozgłosu. Może jego dziewczyna też chce być sławna? Może, tego nie wiemy, a to tylko przypuszczenia, ale nawet zaskakująca wzrostowa tendencja follower’sów na Instagramie świadczy o nagłym zainteresowaniu osobą młodej dwudziestoparoletniej blogerki.  

 

Podejrzane zachowanie Kamila Durczoka zauważyliśmy nie tylko my, ale również jedna z internautek, która opisała sprawę na instagramie dziennikarza:

 

Byłam kiedyś fanką Pana Durczoka . Bardzo lubiłam jak prowadził Fakty . Trzymałam jedno stronę w aferze z Wprost. Jednak to co teraz widzę Durczok codziennie na Pudelku uważam ze upadek tego dziennikarza – napisała.

 

Szanowna Pani Stell(o) Otóż jeśli jeszcze Pani tego nie wie, to chętnie poinformuję – otóż nie mam ŻADNEGO wpływu na to, co portal zarabiający gigantyczne pieniądze na rzucani w ludzi gównem, pisze o mnie i moim życiu. W związku z tym pozostaje mi liczyć na to, że pewnego dnia przestanie Pani traktować go jak wiarygodne źródło informacji. I szczerze Pani życzę, by nie nastąpiło to dopiero wtedy, kiedy dobiorą się do skóry Pani, lub bliskiej Pani osobie. O mnie napisano już takie rzeczy, że naprawdę niczym się już nie przejmuję. I nic mnie nie zdziwi. A jeśli reaguje na drodze prawnej – to głównie dlatego że cierpią osoby które kocham. Mimo tego, co sądzi Pani o mnie, życzę dużo wyrozumiałości, szczęścia i miłości ❤ -odpowiedział Durczok.

 

Zastanowił się Pan czy Pana nowa partnerka skąd Pudelek czy inne portale plotkarskie mają Wasze zdjęcia ?! Odpowiem Panu . Sam Pan je wystawia a to prowokuje plotki i to całe zamieszanie . Po takiej aferze jaką Pan przeżył wydaje mi się , że prywatność powinna być na pierwszym miejscu a nie wystawiana ciagle na portalach społecznościowych . Jestem ze Śląska i tez go Kocham jak Pan dlatego mimo wszystko życzę szczęścia i spokoju . Może ten komentarz da coś Panu do myślenia ...- trafnie podsumowała internautka. 

 

Kamil Durczok – kiedyś gwiazda TVN-u, później gwiazda YouTuba i brudnego stołu, teraz Pudelka. 

 

źródło: instagram

fot.: youtube / instagram

kgKomentarze