Dwóch mężczyzn i osiemnastolatka. To, co jej zrobili, jest odrażające!

Dwóch młodych mężczyzn zrobiło coś odrażającego. Wykorzystali do tego osiemnastolatkę. To, co zrobili, szokuje i bulwersuje.

Policjanci z Zespołu do Walki z Handlem Ludźmi Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach trafili na trop handlu ludźmi. Okazało się, że w 2015 roku 32-latek zwerbował 18-letnią wówczas dziewczynę do uprawiania prostytucji. Wykorzystał jej złą sytuację materialną i życiową.

– Nastolatka trafiła na mężczyznę przypadkiem, kiedy poszukiwała pracy. Poprzez znajomych nawiązała kontakt z mężczyzną, który miał ją zatrudnić. Dopiero później kobieta dowiedziała się, że „praca”, którą ma rozpocząć, związana jest z prostytucją. Była wykorzystywana do jej uprawiania w różnych klubach oraz miejscach na terenie Polski, Wielkiej Brytanii, Niemiec i traktowana dosłownie jak „żywy towar” – podała Policja.

Fot. policja.pl

32-latek „sprzedał” kobietę 38-latkowi. Był to mężczyzna, który czerpał zyski z nierządu na terenie Śląska. Z tej działalności sprawcy mieli stały dochód.

Okazało się, że młodszy z mężczyzn aktualnie odbywa karę pozbawienia wolności. Już w maju usłyszał dwa zarzuty o przestępstwa handlu ludźmi.

38-latek został zatrzymany we wrześniu. Usłyszał zarzut handlu ludźmi oraz ułatwiania oraz czerpania korzyści majątkowej z uprawiania prostytucji.

Trafił do aresztu na 3 miesiące. Grozi mu do piętnastu lat więzienia.

Warto wspomnieć o innej sytuacji. 48-letni mężczyzna znęcał się fizycznie i psychicznie nad rodzicami. To, co im robił, szokuje! Skąd w ludziach takie bestialstwo i brak miłości?

Zobacz także: Wzruszające słowa Blanki Lipińskiej. To wyznanie chwyta za serce!

Fot. PixabayKomentarze