Dwóch noworodków w WANIENCE NA PARAPECIE! Tragiczne warunki na oddziale położniczym!

Tragiczne warunki w szpitalu w Białymstoku. ,, Czasem 2 obcych sobie dzieci lezą w 1 łóżeczku. Czasem w WANIENCE. Szpitala nie stać na godne zajęcie sie bezbronnymi noworodkami?’’

 

O tragicznych kolacjach dla ciężarnych pisaliśmy TUTAJ, teraz przyszedł czas na tragiczne warunki dla niemowląt. Na spotted Białystok pojawił się nietypowy wpis z równie nietypowym i niepokojącym zdjęciem. Jedna z mieszkanek z bólem serca opisuje i prezentuje na zdjęciu warunki, w jakich przebywają noworodki.

 

,,25 pacjentek !! 25 noworodków. 4 położne.  Kilkoro dzieci jest po porodzie rozdzielonych z rodzicami. Dzień i noc spędzają bez mamy. Czasem 2 obcych sobie dzieci lezą w 1 łóżeczku. Czasem w WANIENCE. Szpitala nie stać na godne zajęcie sie bezbronnymi noworodkami? Mama po trudach porodu leży piętro wyzej od swojego maleństwa.. Ma utrudnione karmienie piersią, budowanie więzi. DZIECKO POWINNO BYC Z MATKA!! A tymczasem co? Szpital bierze taka ilosc osob, zeby otrzymac jak najwięcej pieniędzy. To jest cos strasznego! A moze wystarczy informacja? Szpital jest przepelniona i Pani z dzieckiem beda tak traktowani, wiec prosze o przejechanie do innego szpitala. Załączam zdjecie i proszę o wstawianie #tematdlauwagi , aby w końcu ktos sie zajal słuszną sprawą’’ – czytamy.

 

Sprawa dotyczy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Śniadeckiego w Białymstoku.   

Źródło: facebook

Fot.:facebook

Kg Komentarze