ZAMORDOWAŁA CIĘŻARNĄ SĄSIADKĘ, która była w 8 miesiącu ciąży. W rzece znaleziono zwłoki, a w jej domu odkryto…

Na policję zgłoszono zaginięcie ciężarnej kobiety, była w ósmym miesiącu ciąży. Zanim znaleziono jej ciało, policjanci odnaleźli żywe niemowlę, którego matką była zaginiona.

 

19 sierpnia zgłoszono zaginięcie ciężarnej 22-latki. Savanna LaFontaine-Greywind była w ósmym miesiącu ciąży. Zanim odnaleziono ciało kobiety, policjanci znaleźli żywe niemowlę.

 

W sprawie zabójstwa 22-latki aresztowano jej sąsiadów – 38-letniego Brooke Crews i 32-etniego Williama Hoehna. W dzień zaginięcia kobieta poszła do domu obok. Policja kilkakrotnie przeszukiwała ten teren, jednak dopiero za czwartym razem w domu sąsiadów odnaleziono niemowlę, którego matką była zaginiona 22-latka. Dziecko było zupełnie zdrowe.

 

Para ukrywała w domu noworodka, a w momencie ich przesłuchania okazało się, że ich zeznania nie są spójne. Zdaniem Williama w dzień zaginięcia 22-latki, jego partnerka 38-letnia Brooke czyściła łazienkę zabrudzoną krwią. Po chwili kobieta pokazała mu niemowlę, mówiąc: ”to nasze dziecko”. Mężczyzna przyznał, że sam wyrzucał zabrudzone krwią ręczniki i buty.

 

Kobieta mówiła natomiast zupełnie coś innego. Jej zdaniem 22-letnia LaFontaine-Greywind przyszła do nich  w odwiedziny i zapytała, w jaki sposób może wywołać poród. Następnie opuściła dom i wróciła do nich ponownie 21 sierpnia z niemowlęciem na rękach. Zdaniem Brooke kobieta sama urodziła dziecko, a następnie oddała je w ich ręce.

 

Po kilku dniach poszukiwań zwłoki 22-latki odnaleziono w rzece. Były owinięte folią, 10 km na północ od Fargo, miejsca gdzie mieszkała kobieta.  Jak informuje „Washington Post”, śledczy mają zamiar sprawdzić również opuszczone gospodarstwo, znajdujące się obok miejsca, w którym znaleziono zwłoki. Podejrzewają, że to właśnie tam mogło dojść do morderstwa.

 

38-letnia Crews i 32-letni Hoehn przyznali, że noworodek w ich mieszkaniu to dziecko Savanny. Policja nie ujawnia szczegółów śledztwa, wiadomo jedynie, że para została oskarżona o morderstwo oraz składanie fałszywych zeznań, a dziecko przebywa obecnie w ośrodku opieki społecznej. 

 

(na zdjęciach Savanna LaFontaine-Greywind)

źródło: Washington Post

fot.: pixabay /facebook

kgKomentarze