Działa skuteczniej niż antybiotyk! Dzięki niemu, pozbędziesz się uporczywego kaszlu i przeziębienia

Działa skuteczniej niż antybiotyk! Dzięki niemu, pozbędziesz się uporczywego kaszlu i przeziębienia

Działa skuteczniej niż antybiotyk! Dzięki niemu, pozbędziesz się uporczywego kaszlu i przeziębienia. Mowa oczywiście o naturalnym i skutecznym syropie na bazie czosnku.

 

Od pradawnych lat czosnek uznawany był za najskuteczniejszy środek w leczeniu grypy i przeziębiania. Co ciekawe, czosnek skutecznie podnosi naszą odporność, dlatego pomaga zwalczać także inne infekcje.

 

Naturalnego syropu z czosnku używa się do zniwelowania astmy, uporczywego kaszlu, bólu gardła, infekcji dróg oddechowych, przewlekłego zapalenia oskrzeli i trudności z oddychaniem.

 

W czosnku znajdziemy ogromne ilości leczniczych składników. Czosnek zawiera między innymi związki flawonoidowe, aminokwasy, saponiny, cukry, związki śluzowe, różnorakie witaminy typu C, B1, B2, PP, prowitamina A, liczne sole mineralne (potasu, wapnia, magnezu) czy rzadkie mikroelementy m.in. kobalt, chrom i nikiel.

 

Jak przygotować syrop na bazie czosnku i miodu?

Przygotuj:

  • ½ szklanki miodu
  • ¼ szklanki organicznego octu jabłkowego
  • główka czosnku
  • ½ szklanki wody

Zmiażdż czosnek. Następnie wymieszaj go z resztą składników i przelej do słoika. Zanim zaczniesz stosować syrop, odczekaj dwa dni, aż wszystkie składniki uwolnią swoje lecznicze właściwości. Po upłynięciu tego czasu odcedź syrop.

Przyjmuj po dwie łyżki syropu każdego dnia (najlepiej rano i wieczorem).

Źródło: Aldario.com

Zobacz też: Jest śliczna, ma krągłą pupę i seksowne ciało! Będziesz w szoku, gdy dowiesz się IILE MA LAT!

Zdjęcie: Pixabay

 Komentarze