Dziecko spacerowało po krawędzi balkonu na 5 piętrze! Chwilę później (…)!

Dramatyczny film, który pojawił się w mediach społecznościowych zelektryzował miliony internautów na całym świecie. Na nagraniu widać jak 4-letnia dziewczynka przechodzi przez balkonową barierkę. Nie byłoby w tym nic strasznego gdyby nie to, że nieświadome zagrożenia dziecko spacerowało na wysokości 5 piętra.

Do tej szokującej sytuacji doszło na Teneryfie w Hiszpanii. Dziewczynka, która nie zdawała sobie sprawy w jakiej sytuacji się znalazła miała naprawdę dużo szczęścia, że nie zginęła. Dziecko spacerowało beztrosko po krawędzi balkonu położonego na 5 piętrze. Z informacji policji wynika, że wraz z rodzicami przyleciała na wyspę na wakacje. Niebezpieczną sytuację nagrała jedna z osób przebywających w sąsiednim hotelu.

 

ZOBACZ:Porzucił córkę na wysypisku śmieci. Dziecko przeżyło horror z bezdomnymi

 

Ku przestrodze innych materiał pojawił się w sieci i trzeba przyznać, że wywołuje ciarki na plecach. Dziecko było o krok od śmierci. Film powinien dać wiele do myślenia rodzicom i skłonić ich do tego, by baczniej przyglądali się swoim pociechom. Słowa krytyki spadły również na właścicieli hotelu, którzy nie zadbali o kraty w oknach, ale to przecież od rodziców zależy tak naprawdę zdrowie i bezpieczeństwo dzieci. Sprawie postanowiła przyjrzeć się również lokalna policja.

 

https://www.youtube.com/watch?v=9Eusov3GGDM

 

ZOBACZ TAKŻE:Jak chronić dziecko przed szkodliwymi treściami w internecie? Oto 7 prostych sposobów!

 

źródła: o2.pl, foto youtube.com, wideo: youtube.com

 

 

 

 

 Komentarze