Dziecko ZMARŁO przez TEN gadżet! Rodzice ostrzegają: nie kupujcie TEGO swoim dzieciom

Na dzieci trzeba szczególnie uważać. Nawet niepozorne przedmioty mogą być dla nich niesamowicie niebezpieczne. Dlatego ku przestrodze rodzice apelują, czego nie kupować swoim pociechom.

W wielu przypadkach odradza się rodzicom kupowania małym dzieciom drobnych przedmiotów, aby pociechy nie mogły ich połknąć. Powinniśmy także uważać na niezdrowe dla nich rzeczy. Ponadto trzeba liczyć się z tym, że cokolwiek postawimy w pobliżu, to ciekawski maluch chętnie to chwyci i zrzuci lub włoży do ust. Można więc często usłyszeć od opiekunów historie o zbitych naczyniach lub innych kosztownościach.

 

CZYTAJ TAKŻE: Śmiertelna choroba zaatakowała. Dramat sędzi Anny Marii Wesołowskiej

 

Okazuje się, że także opaski na włosy mogą być niebezpieczne dla dzieci. Szczególnie jeśli chodzi o małe dziecko, które nie jest w stanie sobie jej poprawić, gdy zasłoni buzię lub nosek, czy zacznie podduszać szyjkę. Choć opaski wyglądają uroczo, to znane są sytuacje, gdy zsunęły się dziecku na twarz podczas snu i umarło.

 

CZYTAJ TAKŻE: SZOKUJĄCA zmiana! Zrobił sobie 150 operacji PLASTYCZNYCH, żeby wyglądać jak…

 

Na Facebooku i Instagramie rodzice apelują, żeby nie zakładać ozdobnych opasek na głowę dzieciom, zarówno gdy śpią, jak i w dzień. Lepiej zainwestować w czapeczki, które dobrze trzymają się głowy. Jeśli natomiast koniecznie chcemy założyć taką ozdobę dziecku, to musimy je obserwować.

Źródło: wp.pl / foto Pixabay.com

 

Komentarze