Dzięki świątecznym porządkom stali się milionerami! Wystarczył mały zwitek papieru

Święto Dziękczynienia to jedno z najważniejszych świąt dla Amerykanów. Ale ta historia to i dla nas ciekawa nauka – warto w swoim domu utrzymywać porządek. Czasem sprzątanie może sprawić, że zostaniemy milionerami!

Tina i Harold Ehrenberg sprzątali przed przyjazdem rodziny swój dom w Luizjanie. Zależało im na tym by wszystko błyszczało na święto dziękczynienia. Nie sądzili jeszcze, że ich trud zostanie nagrodzony tym, że zostaną milionerami.

 

Na jednym ze stolików nocnych para odkryła stary świstek papieru. Okazało się, że to los loteryjny, który kupili jeszcze czerwcu. Zawieruszył się jednak i zupełnie zapomnieli sprawdzić jego numerów.

 

ZOBACZ: 9-latek skatowany na śmierć, bo nie chciał odrabiać pracy domowej!

 

Zrobili to teraz – tuż przed Świętami. I okazało się, że numery skreślone na losie zapewniły im wygraną w wysokości 1,8 miliona dolarów! Nie mogąc w to uwierzyć, kilkukrotnie dzwonili na infolinię loterii i upewniali się co do cyfr.

 

Para podeszła bardzo rozsądnie do wygranej. Po odliczeniu podatków zostało im 1,2 miliona dolarów i zgodnie przyznali, że pieniądze zachowają na emeryturę. Nie planują żadnych dużych zakupów ani wojaży w tym momencie. Nic tylko pogratulować szczęścia i rozumu!

 

o2.pl/ foto:Komentarze