Dziewczyna ODRZUCIŁA JEGO ZARĘCZYNY! Nie mogła znieść, że…

Dziewczyna ODRZUCIŁA JEGO ZARĘCZYNY! Nie mogła znieść, że w jej obecności mężczyzna postąpił jak zwykły prostak, który nie ma za grosz szacunku do innych osób. Swoim wyznaniem podzieliła się za pośrednictwem Internetu. Uważacie, że postąpiła słusznie?

Poszliśmy z okazji rocznicy związku z chłopakiem do dobrej restauracji, gdzie, jak twierdził, zarezerwował stolik. Na miejscu okazało się, że ktoś zawieruszył rezerwację i wszystkie były zajęte. Kelner tłumaczył, że dopiero co zaczął zmianę, więc nie on zawinił, ale to nie przeszkadzało mojemu chłopakowi zrugać go od najgorszych – tak swoją opowieść rozpoczyna użytkowniczka Facebooka.

Dziewczyna przyznaje, że była zszokowana zachowaniem ukochanego, który zwyzywał pracownika restauracji od „od debili, którzy żadnej szkoły nie umieli skończyć i teraz muszą latać z talerzami żarcia, a nawet tego nie potrafią dobrze robić”.

Próbowałam mu przerwać i go uspokoić, ale nie zwracał na mnie uwagi. W pewnym momencie wrzasnął na mnie, że mam gościa nie bronić, bo on miał zamiar się oświadczyć, a przez tego je***ego ch**a  nie ma jak. dodaje zażenowana Internautka.

Dziewczyna straciła resztki cierpliwości. Powiedziała partnerowi, że stolik nie będzie już do niczego potrzebny.

Nie ma szans, żebym wyszła za człowieka, który nie szanuje innych ludzi i uważa się za kogoś lepszego od kelnera. Co niby jest urągającego w tej pracy? Chyba nawet wolę nie wiedzieć – mówi niedoszła narzeczona. 
Internauci pochwalili jej decyzję, uznając, że mężczyzna zachował się skandalicznie. Prawdopodobnie, w przyszłości traktowałby swoją partnerkę równie źle. 
Źródło: Facebook
Zobacz: DODA POKAZAŁA SWOJE ZDJĘCIE Z DZIECIŃSTWA!
Zdjęcie: Pixabay

Komentarze