Dziewczyna Ronaldo ZNÓW świeci POŚLADKAMI! Lepsza niż Kim Kardashian? (Zdjęcie!)

O takiej kobiecie marzy nie jeden facet! Zobaczcie dorodne pośladki dziewczyny Cristiano Ronaldo! Lepsza niż Kim Kardashian?

Kim jest Georgina Rodriguez?

Georgina Rodriguez jest dziewczyną słynnego portugalskiego piłkarza Cristiano Ronaldo. Para poznała się dobrych kilka lat temu, gdy Georgina pracowała w sklepie Gucci w Madrycie. Hiszpańska modelka rozgrzała ostatnio do czerwoności swoich fanów, wrzucając do sieci zdjęcie, na którym widzimy, jak rozwiesza pranie w majtkach. Teraz znów świeci pośladkami na okładce popularnego magazynu „Women’s Health”.

Ronaldo
IG

Pupa jak marzenie?

Georgina jest bez wątpienia posiadaczką jednej z najlepszych pup świata. Krągłe pośladki modelki zyskały już sobie miliony fanów. Modelka jest wielką miłośniczką sportu a na jej Instagramie bardzo często pojawiają się zdjęcia z sali fitness czy siłowni. Wysiłki jak widać się opłaciły.

Po raz pierwszy wystąpiłam na portugalskiej okładce magazynu, który ma wiele wspólnego z moim stylem życia. „Women’s Health” już jutro trafi do kiosków w Portugalii” – napisała Georgina Rodriguez na swoim profilu na Instagramie dołączając zdjęcie okładki magazynu.

Hot?

Ronaldo
IG
Ronaldo
IG

Ronaldo

Źródło: Instagram

Zdjęcia: InstagramKomentarze