Dziewczynka ze zdjęcia jest dziś znaną wokalistką! Poznajesz?

Dziewczynka ze zdjęcia jest dziś znaną wokalistką! Poznajesz, która znana osoba pozowała przed obiektywem? Fotografia została wykonana w 2001 roku. Pozująca młoda artystka miała wówczas dwanaście lat.

 

 

Dziewczynka ze zdjęcia jest dziś znaną wokalistką! Czy wiesz kto to taki? 

Dziewczynka ze zdjęcia urodziła się w 3 lipca 1989 w Winnicy (obecnym terytorium Ukrainy). Gdy miała dwa lata jej rodzina przeprowadziła się do Polski. Od najmłodszych lat pasjonowała się muzyką. W 1998 zajęła drugie miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Częstochowie. Była uczestniczką programów muzycznych, m.in. „Droga do gwiazd”, „Szansa na sukces”, „Pokaż co potrafisz”.

 

 

 

2007 rok przyniósł jej wiele dobrego. Wystąpiła wówczas w międzynarodowym festiwalu „New Wave”, gdzie zajęła wysokie, trzecie miejsce. Jury przyznało jej nagrodę pieniężną 20 tysięcy dolarów. To jednak nie wszystko, młoda wokalistka otrzymała możliwość podpisania kontraktu na płytę w niemieckim oddziale wytwórni Universal Music. Oprócz tego dostała nagrodę specjalną w wysokości 50 tysięcy dolarów od Ałły Pugaczowej.

 

 

 

Niedzielna zagadkę? ile mam tutaj lat? Podpowiedz w hashtagach #babyme #littlegirl #89#2001 #natalieportman #portman – fotografia z tym podpisem znalazła się na Instagramowym profilu wokalistki.

 

Zobacz też: Niesamowity gest właściciela najsłynniejszego kebaba w Polsce! Ratownicy medyczni zapłacili za zamówienie (…)!

 

Domyślacie się już, kim jest?

To Marina Łuczenko. Piosenkarka, kompozytorka oraz autorka tekstów. W swojej karierze muzycznej wydała dwa albumy studyjne: „Hard Beat” oraz „On my way”. Prywatnie artystka związana jest z bramkarzem, Wojciechem Szczęsnym.

https://youtu.be/uvet-S9BF4kKomentarze