Dziewczyny miały ochotę na fast food! Nie sądziły, że w kebabach znajdą…

Dziewczyny miały ochotę na fast food! Nie sądziły, że w kebabach znajdą pigułki! Do zdarzenia doszło w jednym z barów szybkiej obsługi w Wielkiej Brytanii.

Dziewczyny weszły do pobliskiej knajpy z kebabem! Nie sądziły, że w jedzeniu znajdą coś przerażającego. 

Trzy młode kobiety po wieczorze spędzonym na mieście postanowiły zjeść kebaba. Szybko okazało się, że w jedzeniu znajdują się kapsułki z substancjami niewiadomego pochodzenia.

Kebaby zostały zakupione w restauracji Istanbul Grill w miejscowości Bognor Regis na południowym wschodzie Wielkiej Brytanii. Gdy dziewczyny rozpoczęły konsumowanie posiłku natrafiły na przykrą niespodziankę.

Pomiędzy kawałkami mięsa znalazły niebieskie pigułki.

 

Kiedy wróciłyśmy do domu, moja przyjaciółka jadła swój kebab i znalazła w nim niebieski przedmiot przypominający kapsułkę. Na szczęście jadła kebab widelcem, dzięki temu to znalazła. Otworzyłyśmy kapsułkę i w środku były cztery małe białe tabletki. Dalej jadła kebab i miała okropny smak w ustach, wypluła jedzenie i tam była większa biała tabletka – poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych jedna z klientek baru Istanbul Grill.

Sprawdź również: Naukowcy ostrzegają! SMUTEK może doprowadzić do…

Kobiety natychmiast zgłosiły sprawę na policję. Dwaj mężczyźni w wieku 30 i 42 lat, którzy byli związani z punktem gastronomicznym zostali aresztowani pod zarzutem podawania trucizny z zamiarem narażenia życia lub spowodowania poważnych obrażeń ciała.

 

Bar został zamknięty przez funkcjonariuszy policji. 

To wczesny etap śledztwa. Co dokładnie się stało oraz motywacje zaangażowanych osób nie są jeszcze w pełni zrozumiałe – mówił w rozmowie z dziennikarzami inspektor Jon Carter. – Prawdopodobnie inne punkty gastronomiczne nie są zamieszane w tę sprawę. 

Inspektor Jon Carter dodał, że sprawa jest dla policji priorytetowa.

Zobacz też: Kultowy KEBAB doczekał się swojego „HYMNU”! Posłuchaj HITU pt. PITA ZAPACHNIAŁA! (Video)
Zdjęcie: Pixabay

 Komentarze