Edyta Górniak chce ROZWODU KOŚCIELNEGO z Dariuszem K.! Zbiera materiał dowodowy…

Polska diwa najprawdopodobniej ma dość faktu, iż przed „obliczem Boga” nadal jest żoną skazanego za zabójstwo kokainisty. 

Edyta Górniak to polska piosenkarka, producentka oraz osobowość telewizyjna. Uznawana jest za jedną z najsłynniejszych i najbardziej utalentowanych piosenkarek. Znana jest przede wszystkim z niesłychanej wrażliwości artystycznej, charyzmy i szerokiej skali głosu.

Polska diwa nie może przestać żałować, że dała się omotać urokowi Dariusza K. Dla tego skromnego gitarzysty wróciła do Polski z Londynu, aby wieść życie „kury domowej”. Po latach okazało się, że Dariusz wolał rajdy samochodowe po spożyciu kokainy niż stabilne i rodzinne życie. 

Po tym, jak mąż Edyty zabił kobietę na przejściu dla pieszych i trafił do więzienia, Edyta wraz z synem długo dochodzili do siebie. Gdy osiągnęli stabilność życiową, Dariusz K. wyszedł zza krat w ramach przedterminowego zwolnienia. 

Jak donosi magazyn Świat i ludzie, gwiazda chce unieważnić małżeństwo z byłym ukochanym, które zawarła przed obliczem Boga.

– Zbiera teraz materiał dowodowy. Bardzo zależy jej na unieważnieniu swojego małżeństwa w kościele – czytamy w magazynie Świat i ludzie.

Przesłanki do unieważnienia ślubu potwierdził zaprzyjaźniony z Edytą ksiądz, który uważa, że Dariusz K. daje powody, dla których kościół może pozytywnie rozpatrzeć sprawę pani Górniak.

Fot. Google

Źródło: Instagram.com, pudelek.pl

Zobacz także: Patricia Kazadi zmieniła się nie do poznania! Do tego pokazuje…Komentarze