To on przeprowadził słynny już wywiad z Edytą Górniak. Teraz jasno powiedział, że..

Na początku maja 2020 r. wyemitowano wywiad z Edytą Górniak dotyczący koronawirusa.

Wywiad przeprowadził Marcin Rola z serwisu wrealu24.pl. Ta rozmowa odbiła się szerokim echem, ponieważ tezy Edyty Górniak u wielu wzbudziły kontrowersje. Wokalistka stwierdziła, że nie da się zaszczepić i zadeklarowała, że:

 

wolę odejść z tego świata, niż pozwolić komukolwiek wstrzyknąć w mój organizm cokolwiek, czego ja nie znam i nie posiadam wiedzy, żeby móc analitycznie pójść do laboratorium i faktycznie sprawdzić, co zostaje wprowadzono do mojej krwi.

 

Więcej na ten temat >>> Edyta Górniak: Nie dam się zaszczepić!

 

Marcin Rola jest konserwatystą – https://www.facebook.com/marcin.rola.5

 

Sam Marcin Rola także jest znany ze swoich radykalnych poglądów. Co prawda jeszcze kilka dni temu próbował być bezstronny. Wtedy powoływał się na dziennikarski obiektywizm:

 

Widzę, że sporo osób chce bym opowiedział się po jednej lub innej stronie opcji politycznych. Smutny obraz postrzegania społeczeństwa. Dziennikarz jest od patrzenia władzy na ręce, każdej władzy i wszystkim politykom. Jestem konserwatystą i tyle powinno Wam wystarczyć. 😉💪

 

Zobacz też: Michał Piróg porównał Andrzeja Dudę do Hitlera! Chodzi o…

 

Dziś jednak, obserwując przebieg kampanii wyborczej, Marcin Rola jasno powiedział, po której stronie stoi:

 

Widzę, że sporo osób chce bym opowiedział się po jednej lub innej stronie opcji politycznych. Smutny obraz postrzegania społeczeństwa. Dziennikarz jest od patrzenia władzy na ręce, każdej władzy i wszystkim politykom. Jestem konserwatystą i tyle powinno Wam wystarczyć. 😉💪✌

 

Tym stwierdzeniem z pewnością podpadł wielu liberałom. Jednak warto stawiać sprawy jasno. Zobacz>>>Andrzej Duda się NIE ugnie! „Stoję jako gwarant tych praw.”

 

 

fot. you tube/wRealu24Komentarze