Edyta Górniak pomaga po pożarze w Nowej Białej. Robi to na swój sposób!

W miejscowości Nowa Biała w powiecie nowotarskim 19 czerwca wybuchł ogromny pożar. Teraz na miejsce pojechała Edyta Górniak.

Od zeszłego roku gwiazda przeszła przemianę i obecnie Edyta Górniak dużą wagę przykłada do duchowości. Swoich fanów zachęca do pozytywnego myślenia, wyciszenia się, a także czerpania siły z przyrody.

 

W Nowej Białej w pożarze z 19 czerwca 2021 r. spaliło się 25 budynków mieszkalnych i 23 gospodarczych. Obecnie prowadzona jest zbiórka dla pogorzelców [tutaj]. W opisie akcji czytamy, że:

 

107 osób z 24 rodzin zostało poszkodowanych. Wśród poszkodowanych jest około 30 dzieci w różnym wieku. Dziewięć osób trafiło do szpitala. Wciąż pod opieką lekarzy jest jedna z nich. W wyniku pożaru ucierpiały również zwierzęta gospodarcze. „Mamy informację o 24 sztukach bydła, które zostały spalone. To bydło zostało zutylizowane.

 

pożar w Nowej Białej – https://zrzutka.pl/duuwaw

 

Edytę Górniak szczególnie poruszył los zwierząt. Zamieściła nagranie ze swojego pobytu w Nowej Białej [tutaj] i napisała:

 

Pożar w Nowej Białej pochłonął 21 domów i niestety ogromną ilość zwierząt …
Pojechałam utulić te, które ocalały

😔🤍

 

tak pomaga Edyta – https://www.instagram.com/edytagorniak/

 

Materialiści mogliby zarzucić piosenkarce, że lepiej byłoby gdyby wpłaciła pieniądze. Jednak fani gwiazdy byli pełni uznania dla gestu Edyty:

 

Jesteś cudowna 🤍🙏 Oby więcej takich osób jak TY na świecie 😘 Buziaki, utul je również ode mnie mocno ❤

 

jejkuuuuu jak słodko 🤍🥺 Kocham twoje piękne i wrażliwe serce….

 

Ale szczęściara z tej kózki 😅
Słodkości 😍

 

A co y sądzicie o tego typu wspieraniu poszkodowanych w pożarze?

 

Zobacz też: Paulina Smaszcz pokazała swój „wakacyjny skok”. Na golasa do jeziorka [FOTO]

 Komentarze