Edyta Górniak przeszła traumę! „Byłam okradziona przez byłego męża”

Edyta Górniak to polska piosenkarka, obdarzona niezwykle pięknym i anielskim głosem. Jest również kompozytorką, autorką tekstów, osobowością telewizyjną. W 1994 roku reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji, zajęła wówczas 2 miejsce. Jest członkinią Akademii Fonograficznej ZPAV. 

W przeszłości piosenkarka związana była z muzykiem sesyjnym, gitarzystą Dariuszem K., z którym ma syna Allana. Obecnie Dariusz K. przebywa w zakładzie półotwartym w Grądach-Woniecku. Został skazany prawomocnym wyrokiem na 6 lat pozbawienia wolności za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Śledczy potwierdzili, że w dniu wypadku zażywał kokainę. 

Edyta Górniak w najnowszym odcinku „My Way” opowiedziała o swoim nieudanym małżeństwie z Dariuszem K. Okazuje się, że piosenkarka przeżyła przez niego prawdziwą traumę.
W tym odcinku programu Górniak musiała przejść symulację dachowania pojazdu. Skłoniło ją to do przemyśleń na temat byłego małżeństwa. Artystka przyznała, że mężczyzna okradł ją, o czym dowiedziała się 7 dni przed ślubem. 
Tydzień przed ślubem dowiedziałam się, że zostanę okradziona przez byłego męża, ale nie mogłam w to uwierzyć. Dopiero, jak zebrałam wszystkie dokumenty dzień przed ślubem, to  zrozumiałam, że to się dzieje naprawdę – mówiła w programie Edyta Górniak.
Edyta Górniak była nawet z wizytą u wróżki, która kategorycznie odradzała jej poślubienie Dariusza K. W programie „My Way” Edyta Górniak porównała każdą swoją miłość do dachowania samochodem. Okazuje się, że program stał się dla Edyty formą terapii, dzięki której może wyrzucić z siebie negatywne wspomnienia.
Zdjęcie: Pixabay
Źródło: Program My Way


Komentarze