Problemy Edyty Górniak. Za TO zapłaci ponad 8o tysięcy?

W ostatnich latach Edyta Górniak stawia na swojej i wyciszenie, a stroni od skandali. Tymczasem wróciła spraw z przed lat, a gwiazda będzie musiała zapłacić sporą sumę.

Przed krakowskim sądem zakończyła się sprawa dotyczące wydarzeń z przed sześciu lat. Zgodnie z orzeczeniem, Edyta Górniak została zobowiązana do zapłaty ponad 83 tys. złotych.

 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100044137164298

 

W 2016 roku piosenkarka mieszkała w Ameryce. Miała jednak przylecieć do Polski na listopadowy koncert. Występ jednak się nie odbył, bo Górniak nie pojawiła się w kraju.

 

Pojawiła się nawet dość precyzyjna informacje, że lekarze „zdiagnozowali u wokalistki wyczerpanie i zakażenie górnych dróg oddechowych”, że przyjmuje sterydy i nie może w ogóle przylecieć do Polski z Los Angeles, gdzie wówczas mieszkała.

– informuje serwis Teleshow WP.

 

Portal nie podał, z jakim wyprzedzeniem gwiazda poinformowała, że nie przyleci do Polski oraz jakie były szczegółowe okoliczności zdarzenia. Wiadomo jednak, że Jarosław Witkowski z Imagine Koncert musiał odwołać koncert z Edytą Górniak i prawdopodobnie poniósł spore straty, bo złożył pozew do sądu.

Postępowanie się właśnie zakończyło i sąd orzekł, że gwiazda ma wpłacić Witkowskiemu ponad 84 tysiące złotych tytułem poniesionych przez niego kosztów.

Wyrok nie jest prawomocny, więc każda ze stron może się jeszcze od niego odwołać.

 

>>>Marianna Schreiber pod domem Kamilka z Częstochowy. Oto CO usłyszała od sąsiadów!

 

źródło: teleshow.wp.pl

Komentarze