Edyta Górniak świętuje 47 urodziny na Instagramie! Zdradziła swój PRZEPIS NA SZCZĘŚCIE

Edyta Górniak to polska piosenkarka, obdarzona niezwykle pięknym i anielskim głosem. Jest również kompozytorką, autorką tekstów, osobowością telewizyjną. Górniak w przeszłości była żoną muzyka Dariusza K., z którym ma syna Allana. W 1994 roku reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji, zajęła wówczas 2 miejsce. Jest członkinią Akademii Fonograficznej ZPAV. 

Do największych hitów Edyty Górniak należą następujące utwory: „To nie ja”, „Jestem kobietą”, „To nie tak jak myślisz”, „Dumka na dwa serca”, „Your high”.

14 listopada Edyta Górniak świętowała swoje 47. urodziny. Z tej okazji zamieściła na Instagramie wyjątkowy wpis, w którym podzieliła się swoją receptą na szczęście. Edyta zdradziła również jaki ma stosunek do upływającego czasu.

Zobacz: „Sending my LoVe to all…” Nie ZGADNIESZ do KOGO Edyta GÓRNIAK wysyła swoją MIŁOŚĆ?!

Dziś myślę, że tajemnicą szczęścia jest balans we wszystkim, co robimy. Przyjaciele, wspaniałe jedzenie, niezapomniane podróże, piękna muzyka, wspólne wzruszenia, szczery śmiech, obdarowanie kogoś miłością. Chyba łatwiej wybaczyć upływ czasu, jeśli nie mierzy się go zegarkiem, lecz spełnionymi marzeniami, osiągnięciami, chwilami szczęścia, zaczarowania, uniesienia, wygranymi walkami, pocałunkami.. To są nasze stemple życia, którymi powinniśmy odmierzać czas zamiast z rozedrganiem patrzeć w metrykę – napisała w swoim poście utalentowana wokalistka.

Oprócz tego, Edyta podziękowała swoim fanom za wsparcie, miłość oraz za to, że dzięki nim może się rozwijać muzycznie.

Ponad wszystko chcę dziś podziękować wszystkim wam kochani, dzięki którym moje życie jest tak szczęśliwe i spełnione. Dziękuję, że mnożycie każdą moją radość. Że każdego dnia czuję waszą miłość w sercu. Jesteście nierozerwalną, przepiękną częścią mojego życia. Z wdzięcznością, miłością i oddaniem – dodała Górniak.

Źródło: Instagram Edyty GórniakKomentarze