Edyta GÓRNIAK w Walentynki postanowiła się ROZEBRAĆ do… (VIDEO)

górniak

Edytka Górniak wciąż jest piękna i młoda. I to mimo upływu lat.

Ta młodość Górniak objawia się nie tylko gładką buzią (operacje, kosmetyki?) ale też często kontrowersyjnymi zachowaniami. Także z okazji święta zakochanych wokalistka zaskoczyła internautów.

Jak świętować Walentynki?

Walentynki, mimo całej romantyczności, są świętem o dramatycznej historii >>>Legenda o Walentynkach tutaj

Jednak święto zakochanych tradycyjnie jest pogodne i pełne miłości. Świętują je zakochani i przyjaciele i co do zasady obchodzimy je w towarzystwie.

Dla singli i osób samotnych Walentynki mogą być powodem smutku czy też frustracji. Jednak trzeba sobie z tym poradzić?

Edytka solo

I chyba właśnie w takiej sytuacji znalazła się Edyta Górniak (47 l.). Piosenkarka w swoim życiu miała kilka poważniejszych, dłuższych związków. Teraz jednak jest cisza na temat partnera.

Co prawda wokalistka w listopadzie 2019 wyznała, że spotyka się z kimś. Jednak wygląda na to, ze Walentynki spędzała samotnie.

Jak przeżyć Walentynki?

I tu pojawia się problem, jak samotna(?) bądź sama – kobieta ma spędzić święto zakochanych? Edytka pomyślała, pomyślała i… postanowiła się wykąpać. Bo kto bogatemu zabroni?

Nie chodziło jednak o zwykłą kąpiel. Edycie nie chodziło też o romantyczną kąpiel w wannie z różami, świeczkami i winem. Nie, to byłoby zbyt proste!

Zobacz też: ZAKWASY Edyty GÓRNIAK do rozmasowania! Nie zgadniesz, CO robiła wcześniej?!

Kąpiel bez koszulki

Otóż Edyta Górniak postanowiła wykąpać się bez koszulki. Weszła do wody w szortach i bluzeczce. Potem górę zdjęła, zakryła się rękami i odwróciła przodem do kamery. Potem znów pokazała plecy i założyła inną bluzkę. Swój filmik wokalistka opatrzyła podpisem:

„Happy Valentine’s Day ❤️…
#sexy #water #valentines #loveyourself #yummy”

Jednak my, a także fani wokalistki nie bardzo wiedzą, co autorka nagrania miała na myśli. Zgrabnie ujęła to jedna z komentujących:

„Za cholere nie załapałam o co tu chodzi.”

Jak kąpie się Edytka Górniak zobacz TUTAJ

 

fot. https://www.instagram.com/edytagorniak/

 Komentarze