Edyta Górniak zaprosiła Rafała Brzozowskiego na weekend. Mają wspólne plany!

Podczas jednego ze swoich live, Edyta Górniak zaprosiła Rafała Brzozowskiego do siebie na długi majowy weekend.

Wiadomość o tym, że polski reprezentant na Eurowizję oraz Edyta Górniak mają spędzić ze sobą majówkę bardzo zainteresowała internautów. W efekcie pojawiło się wiele domysłów.

 

https://www.instagram.com/rafal_brzozowski_official/; https://www.instagram.com/edytagorniak/

 

Rafał Brzozowski postanowił wyjaśnić, że ich spotkanie będzie miało charakter roboczy. W rozmowie z Jastrząb Post powiedział:

 

…muszę to sprostować, to nie jest tak, że ja spędzam z nią majówkę. Edyta zaprosiła mnie na krótkie warsztaty, mamy pewną salkę w której będziemy pracować i też pokażemy tą relację w postaci jakiś filmików.

 

Ale nie tylko praca zwabiła Rafała w góry. W związku z tym, że jego udział w Eurowizji a także piosenka „The Ride” spotkały się ze sporą krytyką, Brzozowski liczy też na wyciszenie:

 

Myślę, że ona też wyczuła, że ja potrzebuję trochę oddechu i pochodzenia po górach. Jadę tam sam, spotkamy się na warsztatach, porozmawiamy trochę, da mi trochę pewnych porad i myślę, że to będzie fajny czas, aby przed Eurowizją jeszcze trochę ten umysł wyciszyć.

 

Konkurs Eurowzji w tym roku rozpocznie się 18 maja i do tej pory nie wiadomo też, kto będzie komentował występy. Wieloletni komentator Artur Orzech jak do tej pory nie dostał informacji na ten temat. Prawdopodobnie będzie komentował na własną rękę >>> Zobacz: „Wyprzedź prezesa zanim…”. Tak Artur Orzech pisze do Jacka Kurskiego!

 

https://www.youtube.com/watch?v=Z_NOprUGEL4Komentarze