Edyta Górniak zdradziła swój plan na jesień. Wiele osób się ucieszy!

W ostatnich miesiącach Edyta Górniak prezentowała bardzo zmienne emocje.

Na początku czerwca zamieściła niepokojący wpis, w którym pisała, że jest gotowa na śmierć. Następnie podczas lajfa z Krakowa opowiadała, że jest w żałobie. Nie zdradziła jednak co to za rodzaj żałoby (zobacz TUTAJ).

 

Później nastąpiła poprawa nastroju i Edyta Górniak publikowała posty wyrażające jej zachwyt nad światem. Podczas niedawnego koncertu w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki, wokalistka zaskoczyła wiele osób. Nikt nie spodziewał się, że diva polskiej muzyki może lubić disco-polo. Tymczasem podczas występu Zenka Martyniuka, Edyta wbiegła na scenę i zaczęła tańczyć z królem disco-polo (zobacz TUTAJ).

 

Teraz wokalistka oficjalnie ogłosiła swoje plany na jesień. Już od kilku miesięcy trwały spekulacje dotyczące obsady jurorskiej w The Voice of Poland. Pojawiało się też nazwisko Edyty Górniak. Jednak dopiero dziś piosenkarka podała oficjalną informację:

 

Kochani, niełatwo trzymać w sercu tajemnicę aż tyle miesięcy 🙄❤️ Dziś mogę już potwierdzić oficjalnie. Z radością przyjęłam zaproszenie do udziału w 11 edycji THE VOICE of Poland. Całą jesień Razem ❤️❗️

 

Ta wiadomość ucieszyła wiele osób. Fani Edyty cieszą się, że wróciła do programu i nie mogą się już doczekać nowych odcinków Voice’a.

 

https://www.instagram.com/edytagorniak/


Komentarze