Edyta Herbuś dziękuje byłemu chłopakowi: „ładunek emocjonalny tych 30 wspólnie przeżytych lat …” (VIDEO)

Edyta Herbuś to pochodząca z Kielc aktorka i tancerka. To tam w wieku kilku lat zaczęła uczęszczać na zajęcia do szkoły tańca Step By Step.

Od 1999 do 2007 Edyta Herbuś trenowała razem z Tomaszem Barańskim i razem donosili wiele sukcesów. Między innymi udało im się osiągnąć Międzynarodową Mistrzowską klasę „S” w tańcu latynoamerykańskim.

 

Przez dwanaście lat byli też parą w życiu prywatnym. Później jednak związek ich się zakończył i Edyta była związana kolejno jeszcze z Maciejem Kawulskim, Mariuszem Trelińskim a obecnie z producentem telewizyjnym Piotrem Bukowieckim.

 

Teraz jednak doszło do ponownego spotkania Edyty i Tomasza. Mieli razem wystąpić na koncercie w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki i zatańczyć układ choreograficzny z filmu „Dirty Dancing”.

Edyta do tego wspólnego występu podeszła z dużym sentymentem. Najpierw zamieściła zdjęcie z Tomaszem Barańskim i w gorących słowach zapowiedziała występ:

 

Dziś znów zatańczymy dla Was razem z @tomaszbaranski 🌸
Nasz „Dirty Dancing” będzie tak samo romantyczny, jak obie nasze dusze razem wzięte … a potem totalne szaleństwo 🤪🍭🦋🌈

 

Edyta i Tomek – https://www.instagram.com/edytaherbus/

 

Później opublikowała nagranie z próby tanecznej. A już po występie, bardzo emocjonalne podsumowanie:

 

Dziękuje za wczorajszą magię tego momentu 🌟
Dziękuje Ci @tomaszbaranski za ładunek emocjonalny tych 30 wspolnie przeżytych lat … Tego się nie da oszukać …

 

Tomasz był trochę bardziej stonowany, ale też przejęty:

 

Ależ to był wieczór❤️ Jestem bardzo wzruszony… emocje jeszcze nie opadły!!! Dziękuje @edytaherbus za kolejny, zupełnie inny występ. Dziękuje

 

Jednak video, z ich tańca jest bardzo wymowne. Wygląda to nie tylko na „zagranie” uczuć. Jak mówi stare porzekadło „stara miłość nie rdzewieje”.

ZOBACZ TEŻ: Edyta Herbuś przeleciała 40 metrów nad ziemią. Jest nagranie!

 Komentarze