Edyta Herbuś kusi w skąpym szlafroku! Sporo odsłoniła!

Edyta Herbuś jest bardzo aktywna na Instagramie. Teraz wrzuciła do sieci bardzo zmysłowe zdjęcie, na którym jest ubrana w szlafrok. Do fotografii dołączyła swoje przemyślenia.

Edyta odsłoniła kolano i kawałek pośladka. Uśmiecha się do fanów. Na fotografii widać, że czyta książkę. Aktorka siedzi na kolorowym dywanie obok łóżka.

– Uwielbiam poranki☀️ Pierwszy uśmiech, głęboki oddech, rześkie jesienne powietrze. I w głowie już pojawia się pomysł na kreatywny dzień. Kawa jest tylko smacznym dodatkiem, zatrzymaniem po jodze. A wszystko zaczyna się gdzieś w środku …Ciało , dusza, umysł. Harmonia. To mój sekretny przepis na piękno. Kochać! Życie, siebie, Was. Dziękuję💙🙏 – napisała.

Obok Edyty stoi świeżo zrobiona kawa. Aktorka od rana zaraża fanów swoim dobrym humorem. Takie rozpoczęcie dnia gwarantuje świetne popołudnie i wieczór.

Co na to fani? Napisali tyle pozytywnych komentarzy, że pewnie Edyta nie była jeszcze w stanie przeczytać wszystkich.

Uwielbiam pani posty .😊Pozdrawiam z Rzymu😊

U mnie tak samo, pozdrawiam. Magia Kaszub, magia życia.

Napiłbym się z Tobą kawusi, ale myślę że odległość za duża i kawusia by wystygła. 😋🤓😎

I to piękno widać😍😍😍 Prześlicznie wyglądasz💖💖💖

Cudowna Kobieta ❤️❤️

Smacznej kawy śliczna🌹🌹🌹😉

Taka ładna dziewczyna piję herbatę ❤️

Super to fakt a jeszcze przy kawce porannej☕

Taki piękny uśmiech innym też pomaga dobrze zacząć dzień.❤️

Fot. Instagram

Edyta Herbuś jest aktorką i tancerką. Obecnie możemy ją oglądać m.in. w serialu „Pierwsza miłość”, w którym wciela się w postać Sylwii.

Ostatnio zaszokowała Internatów. Wrzuciła do sieci bardzo zmysłowe zdjęcie. Edyta pokazała na nim nie tylko swoją zgrabną nogę, ale też odsłoniła…

Zobacz także: Ada Fijał zmysłowo wije się na łóżku. Fani w ekstazie!

Fot. InstagramKomentarze