Edyta Herbuś nęci długimi nogami! Zrzuciła szpilki i….

Edyta Herbuś znowu zaskoczyła fanów. Tym razem wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym eksponuje swoje długie i piękne nogi. Dodatkowo zrzuciła szpilki i…

Edyta siedzie na krześle. Nogi położyła na pufie. Zdjęła szpilki, a zamiast nich założyła kapcie. Ma na sobie żółtą sukienkę. Jest rozpromieniona. Widać, że jest niezwykle szczęśliwa.

Zobacz także: Prezenterka Polo TV nęci biustem! Fani tylko na to czekali!

– Pozdrawiam Was gorąco z planu serialu @pierwszamilosc. Mam nadzieję, że ta energia rozświetli wszystkie dzisiejsze nastroje 🌟🌟🌟 – napisała.

W tle widzimy korytarz w studiu telewizyjnym. Na ścianie wiszą zdjęcia. Za Edytą stoi kamera. Aktorka trzyma w dłoni kubek.

Trzeba przyznać, że Edyta wprost zaraża optymizmem!

Co na to internauci?

Oooo taak Droga Edytko. Jesteś taka Piękna empatyczna i zawsze Pozytywna. Pragniemy tego. Braaaawa 🚥👏👏👏💛 Udanego tygodnia 👌 Peace & Light 🔩🔧

Miłego dnia

Pozdrawiam serdecznie

Super 💋

Obłędna Sylwia 😍😍😍💛

Będzie się działo 👏

Fot. Instagram

Edyta Herbuś jest aktorką i tancerką. Obecnie możemy ją oglądać m.in. w serialu „Pierwsza miłość”, w którym wciela się w postać Sylwii.

Ostatnio zaszokowała Internatów. Wrzuciła do sieci bardzo zmysłowe zdjęcie. Edyta pokazała na nim nie tylko swoją zgrabną nogę, ale też odsłoniła… Później wiła się na łóżku! Dodatkowo pozowała z TYM w dłoni!

Zobacz także: Uczestniczka „Love Island” zdjęła spodnie i pokazała PUPĘ! Gorące zdjęcie!

Fot. InstagramKomentarze