Edyta HERBUŚ pokazała PIERSI. Powód jest zaskakujący! (FOTO)

Edyta HERBUŚ pokazała PIERSI. Powód jest zaskakujący! (FOTO)

Piersi to atrybut kobiecości, choć zazwyczaj pozostaje on zakryty.

Tymczasem Edyta postanowiła pokazać swoje nagie piersi. A powód miała nietypowy.

Tancerka czy aktorka?

Edyta Herbuś (38 l.) to pochodząca z Kielc tancerka, która zdobyła wiele nagród na turniejach tanecznych w kategorii tańców latynoamerykańskich i tańca nowoczesnego. Dwukrotnie była trenerką w programie „Taniec z Gwiazdami”.

Obecnie Edyta Herbuś bardziej jest znana ze swojego udziału w popularnych telenowelach. Grała między innymi w „Na Wspólnej”, „Tylko miłość”, „Klan”. Teraz możemy ją oglądać w serialu „Pierwsza miłość”.

Kiedy pokazujemy piersi

Kobiece piersi najczęściej są zakryte, choć wyeksponowane. Obowiązuje to zasada „mniej, znaczy więcej”. Więc kobiety z klasą wiedzą, że nie muszą odkrywać, by… pokazać!

Ostatnio jednak gwiazdy i celebrytki pokazują nagość, by coś udowodnić, bądź zamanifestować. Niedawno ciężarna Joanna Moro pozowała topless, by mówić o samoakceptacji. Modelka Anja Rubik nagość potraktowała jako manifest ekologiczny >>>zdjęcia TUTAJ. Z kolei Lara Gessler zrobiła sobie grudniową tradycję, by pokazywać… goły tyłek >>>zdjęcia TUTAJ.

A Edyta?

A jaki powód miała Edyta Herbuś, by pokazać swoje piersi? Czy chodziło o zaangażowanie w ważną sprawę, czy też tancerka i aktorka miała inny pomysł?

Otóż w przypadku Edyty powód był zaskakujący. Otóż publikując zdjęcie z nagimi piersiami Herbuś chciała jedynie  uczcić osiągnięcie pułapu 200 tys. obserwujących na instagramie!

Z tej okazji zamieściła fotografię, która – zgodnie z zasadami w social mediach – prezentowała piersi z zasłoniętymi sutkami. I napisała:

„Haha, zarzekałam się , że nie będę fotografować balonów z okazji 200 tys followersów … ups! Chyba mi nie wyszło 😂😂😂 Dziękuję, że ze mną jesteście !
Od dziś wprowadzamy tu zdecydowanie więcej szaleństwa!
Czas start👻😜🙈”

herbuś
„balony” Edyty – fot. instagram.com/edytaherbus/

Zobacz też: ROZENEK i CICHOPEK zrobiły TO razem! (FOTO)

Co dalej?

Fani Edyty bardzo pozytywnie zareagowali pomysł tancerki. Spodobało im się, że właśnie w ten sposób podziękowała internautom za ich obecność. A niektórzy zaczęli podpuszczać tancerkę pisząc:

„No to rączki do góry prosimy jak więcej szaleństwa 😍❤️

„”Co to będzie przy 300 tys 😂😅”

„Co to będzie przy 2 mln? 😀. Total recall nam się szykuje 😃”

I faktycznie, jak się powiedziało „a”, to trzeba powiedzieć „b”. Więc co będzie dalej, gdy Edycie przybywać będą kolejne setki tysięcy obserwujących…?

 

fot. instagram.com/edytaherbus/Komentarze