Edyta HERBUŚ pokazała PIERSI. Powód jest zaskakujący! (FOTO)

Piersi to atrybut kobiecości, choć zazwyczaj pozostaje on zakryty.

Tymczasem Edyta postanowiła pokazać swoje nagie piersi. A powód miała nietypowy.

Tancerka czy aktorka?

Edyta Herbuś (38 l.) to pochodząca z Kielc tancerka, która zdobyła wiele nagród na turniejach tanecznych w kategorii tańców latynoamerykańskich i tańca nowoczesnego. Dwukrotnie była trenerką w programie „Taniec z Gwiazdami”.

Obecnie Edyta Herbuś bardziej jest znana ze swojego udziału w popularnych telenowelach. Grała między innymi w „Na Wspólnej”, „Tylko miłość”, „Klan”. Teraz możemy ją oglądać w serialu „Pierwsza miłość”.

Kiedy pokazujemy piersi

Kobiece piersi najczęściej są zakryte, choć wyeksponowane. Obowiązuje to zasada „mniej, znaczy więcej”. Więc kobiety z klasą wiedzą, że nie muszą odkrywać, by… pokazać!

Ostatnio jednak gwiazdy i celebrytki pokazują nagość, by coś udowodnić, bądź zamanifestować. Niedawno ciężarna Joanna Moro pozowała topless, by mówić o samoakceptacji. Modelka Anja Rubik nagość potraktowała jako manifest ekologiczny >>>zdjęcia TUTAJ. Z kolei Lara Gessler zrobiła sobie grudniową tradycję, by pokazywać… goły tyłek >>>zdjęcia TUTAJ.

A Edyta?

A jaki powód miała Edyta Herbuś, by pokazać swoje piersi? Czy chodziło o zaangażowanie w ważną sprawę, czy też tancerka i aktorka miała inny pomysł?

Otóż w przypadku Edyty powód był zaskakujący. Otóż publikując zdjęcie z nagimi piersiami Herbuś chciała jedynie  uczcić osiągnięcie pułapu 200 tys. obserwujących na instagramie!

Z tej okazji zamieściła fotografię, która – zgodnie z zasadami w social mediach – prezentowała piersi z zasłoniętymi sutkami. I napisała:

„Haha, zarzekałam się , że nie będę fotografować balonów z okazji 200 tys followersów … ups! Chyba mi nie wyszło 😂😂😂 Dziękuję, że ze mną jesteście !
Od dziś wprowadzamy tu zdecydowanie więcej szaleństwa!
Czas start👻😜🙈”

herbuś
„balony” Edyty – fot. instagram.com/edytaherbus/

Zobacz też: ROZENEK i CICHOPEK zrobiły TO razem! (FOTO)

Co dalej?

Fani Edyty bardzo pozytywnie zareagowali pomysł tancerki. Spodobało im się, że właśnie w ten sposób podziękowała internautom za ich obecność. A niektórzy zaczęli podpuszczać tancerkę pisząc:

„No to rączki do góry prosimy jak więcej szaleństwa 😍❤️

„”Co to będzie przy 300 tys 😂😅”

„Co to będzie przy 2 mln? 😀. Total recall nam się szykuje 😃”

I faktycznie, jak się powiedziało „a”, to trzeba powiedzieć „b”. Więc co będzie dalej, gdy Edycie przybywać będą kolejne setki tysięcy obserwujących…?

 

fot. instagram.com/edytaherbus/Komentarze