ZWYMIOTOWAŁA, gdy usłyszała wieści. Edyta HERBUŚ straciła setki TYSIĘCY złotych!

42-letnia Edyta Herbuś od dziecka występuje na scenie i jest laureatką wielu konkursów tanecznych. Od 2005 roku rozpoczęła się jej kariera telewizyjna.

Edyta Herbuś była trenerką w „Tańcu z Gwiazdami”, zaczęła też pracować jako aktorka. Grała w serialach „Na Wspólnej”, „Klan” czy „Pierwsza Miłość”. Jednak w jej karierze były też dramatyczne momenty.

 

https://www.instagram.com/edytaherbus/

 

Do najnowszego wywiadu Żurnalista zaprosił właśnie Edytę Herbuś. Tajemniczy dziennikarz także i tym razem wyciągnął od swojej rozmówczyni wiele intymnych szczegółów z jej życia.

Tancerka opowiedziała o swoim dzieciństwie w Kielcach i początkach w szkole tańca. Sporo miejsca poświęciła swoim licznym związkom – z Tomaszem Barańskim, Dawidem Ozdobą (zm. 2022), Maciejem Kawulskim, Mariuszem Trelińskim i Piotrem Bukowieckim.

 

>>>Prawnik ze „Sprawy dla Reportera” WŚCIEKŁY na Ivana Komarenko! „Zapraszam do kancelarii”!

 

Nie zabrakło też pytania o traumatyczne doświadczenia w show biznesie. Otóż Edyta oraz inne gwiazdy na przykład Aleksandra Kwaśniewska czy Edyta Górniak były reprezentowane przez menedżerkę – Małgorzatę Herde.

Jak się okazało, kobieta oszukiwała gwiazdy i nierówno dzieliła się z nimi, zarobionymi przez nie pieniędzmi. Jak przyznaje tancerka, były wcześniej pewne sygnały świadczące o nieuczciwości menedżerki, jednak ona je ignorowała.

 

Gdy dostała wiadomość finalnie potwierdzającą oszustwo menedżerki, Edyta zwymiotowała:

 

Nie potrafiłam tego przyjąć.

 

Wspomina, że była na klatce schodowej, zwymiotowała, usiadła na schodach i zaczęła płakać.

 

W tamtym czasie – a był to 2013 rok – tancerka straciła około 400 tysięcy złotych i na miała komornika. Nie mogła sobie wybaczyć, że nie dopatrzyła pewnych spraw i przez to dała się oszukać.

Obecnie była menedżerka co jakiś czas wpłaca Edycie symboliczne kwoty. Tancerka jednak nadal wierzy, że odzyska stracone pieniądze.

 

Cały wywiad poniżej.

 

>>>Cleo chodzi do kościoła, ale NIE na mszę! Co ROBI w kościele!

 

 

https://open.spotify.com/episode/4WIFadOPtsGg4da0HrFjkl

Komentarze