Edyta Herbuś wachluje NOGAMI na kanapie! Fani oszaleli na punkcie TEGO zdjęcia!

Edyta Herbuś znowu zaskoczyła fanów. Tym razem wrzuciła do sieci fotkę, na której eksponuje swoje długie nogi! Wachluje nimi na kanapie! Internauci zbierali szczęki z podłogi!

Na zdjęciu Edyta leży na kanapie. Pokazała gołe nogi, którymi wachluje w powietrzu! Reszta ciała aktorki jest zasłonięta. Edyta celowo wyeksponowała właśnie swoje nogi, które są nieziemsko piękne!

– W greckiej mitologii HARMONIA była boginią uosabiającą ład, symetrię i zgodę, a patronowała MIŁOŚCI. Dla mnie osobiście, harmonia jest jak ukojenie… Stan, w którym cały organizm staje się zbiorem dopełnień, czystości, idealnego balansu. Właściwych zdarzeń we właściwym czasie. Towarzyszy temu uczucie pewności, że wszystko co istnieje ma swoje miejsce i przyczynę.
I że warto temu zaufać… – napisała.

Edyta ma na sobie koszulkę nocną w kolorze czarnym. Do tego założyła gruby, czarny sweter. Jest uśmiechnięta. Postawiła na delikatny makijaż i rozpuszczone włosy.

Jedno jest pewne. Aktorka kwitnie z dnia na dzień! Aż strach pomyśleć, co będzie jutro!

Zobacz także: Margaret kusi nogą w WANNIE! MEGA gorąca fotka!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Edyta Herbuś (@edytaherbus)

Co na to internauci?

Królowo, nie znam innej gwiazdy o tak ujmującej emocjonalności. Z zaciekawieniem wyczekuję jutra. 💙 Połączę się z Panią duchem, wypiję kieliszek wina za marzenie, które się faktem staje. 🦋 Jaką ciepłą jesień Pani czyni w tym trudnym roku.

Jestem dokładnie na tym etapie życia! Dziękuje!😘❤️🐺🐾

This legs 🔥🔥🔥💕💕💕❣️❣️❣️😋😋😋💖💖💖😘😘😘😍😍😍👌👌👌👌

Pięknie Pani to ujęła. Już jak się czyta, to działa kojąco na organizm. 🙏💙 Zdjęcie cudowne, aż nie wiem, co napisać. 😜💙

Pięknie 👍🌷

Fot. Instagram

Edyta Herbuś jest aktorką i tancerką. Obecnie możemy ją oglądać m.in. w serialu „Pierwsza miłość”, w którym wciela się w postać Sylwii.

Zasłynęła z udziału w show „Taniec z Gwiazdami”. Była jurorką w „World of Dance”.

Zobacz także: Joanna Racewicz filozofuje o koronawirusie! Wywołała BURZĘ w komentarzach!

Fot. InstagramKomentarze