Edyta Herbuś wbiła szpilę Dorocie Wellman. Zachęca ją do „ruszenia tyłka”!

Dorota Wellman swoim felietonem na temat social mediów rozpętała medialną burzę.

Prowadząca „Dzień Dobry TVN” w Wysokich Obcasach zamieściła artykuł pod tytułem „Nastała moda na pokazywanie wszystkiego. Nowy dom – pokażę. Złoty kibel – pokażę. Ale po co?”. W artykule Dorota Wellman zamieściła aluzję dotyczącą płaczącej Edyty Herbuś [zobacz tutaj].

 

Wczoraj pojawiły się już pierwsze komentarze dotyczące felietonu prowadzącej „Dzień Dobry TVN”. Stanowisko zajęła między innymi Agnieszka Hyży i Anna Wendzikowska [zobacz tutaj].

 

https://www.instagram.com/edytaherbus/

 

Dziś rano do sprawy odniosła się także Edyta Herbuś. Zamiast jednak komentować krytykę, jaka ją spotkała, opublikowała bardzo przemyślany wpis. Najpierw delikatnie zwróciła dziennikarce uwagę:

 

„Pewna dziennikarka” o „pewnej tancerce”, czyli „jedna baba drugiej babie …”🙈🙉🙊

Moja babcia zawsze powtarza:nie rób DRUGIEMU, co TOBIE niemiłe❤️

Może dlatego, dalekie są mi metody poniżania innych, tylko po to, by wywyższyć siebie. W odpowiedzi na te mało eleganckie zaczepki, zapraszam Cię więc droga Doroto, do wspólnego działania.

 

Następnie Edyta Herbuś, która jest zaangażowana w współpracę z Nadleśnictwem Runowo, zachęciła Dorotę Wellman do  „ruszenia tyłka”:

 

Po co tracić czas na medialne obrabianie tyłka innym?! Lepiej ruszyć własny i zrobić coś pożytecznego. Matka natura nas wzywa🦉💚🐝
Zapraszam cię do wspólnego sadzenia drzew: 7, 8, 9 października w @nadlesnictwo_runowo organizujemy ogólnopolską akcję „Wspólnie dla lasu” 🌳🌳🌳
Zapraszamy wszystkich chętnych! Wierzę Doroto, że dasz radę !

 

Na sam koniec jednak tancerka wbiła Dorocie prawdziwą szpilę. Nawiązała do reklamy batonika Snickers, gdzie o niemiłych osobach mówi się, że „nie są sobą”. I zapewne z tego względu Edyta obiecała, że Wellman dostanie od niej taki właśnie batonik:

 

Nie mogę obiecać ci na przywitanie bukietu narcyzów, bo jesteśmy poza sezonem, ale na pewno przywiozę ci w prezencie Snickersa !

 

Internauci z niejakim rozbawieniem przyjęli wpis Edyty Herbuś. Część osób gratulowała jej klasy i dystansu.

 

>>>Ola Żebrowska pokazała się nago! „Ja to Panią jednak kocham 😍❤️” pisano w komentarzach.

 

https://www.instagram.com/p/CT_e4jkMFZ6/Komentarze