Edyta Herbuś wkracza do biznesu. Zgadnij, co będzie sprzedawać?

Edyta Herbuś karierę zaczynała jako tancerka. Obecnie jest także aktorką i od 2017 roku gra w serialu „Pierwsza Miłość”.

Dodatkowo Edyta Herbuś użyczała swojego głosu jako aktorka dubbingowa w animowanych filmach dla dzieci. Teraz jednak wzorem innych gwiazd czy celebrytek, postanowiła ruszyć z własnym biznesem.

Już od paru tygodni aktorka publikowała tajemnicze zdjęcia, które miały być zapowiedzią premiery jej marki:

 

Oto ja dziś ❤️💙
Totalnie upita radością tworzenia i „odrobinkę” zmęczona tym twórczym procesem. Ale jest !!! Wszystko gotowe!Już jutro w dzień księżycowej pełni, premiera mojej autorskiej marki @her_by_love 💙
Bądźcie ze mną od rana kochani !
A wieczorem pijemy szampana – pisała Edyta.

 

tajemniczy produkt od Edyty – https://www.instagram.com/her_by_love/

 

>>>Dziennikarka „Gościa Niedzielnego” oburzona. Reserved sprzedaje „pijackie koszulki”!

 

Dziś Edyta Herbuś wyjawiła tajemnicę swojego produktu. Czy są to kosmetyki? Ubrania? Biżuteria? Perfumy? Nic z tych rzeczy, aktorka i tancerka poszła w znacznie spokojniejszą branżę. Jej produkt to… świece sojowe!

 

Myśląc z czułością o nas wszystkich, szczególnie w dzisiejszej wymagającej rzeczywistości, obserwując przyjaciół, czytając wiadomości od was, mam wrażenie, że potrzebne jest nam wsparcie w odnajdywaniu harmonii.
Szukałam pomysłu na stworzenie jakiegoś impulsu do zatrzymania się w codziennym pędzie i skierowania uwagi do wewnątrz.
Tak właśnie narodziła się marka @her_by_love ,a wraz z nią powstały dwie naturalne świece sojowe z autorską mieszanką olejków eterycznych @decodo.me

 

Na razie świece są dwie: AURA do medytacji i wyciszenia oraz WENA, która ma nam dać energię. Jedna świeca od Edyty Herbuś marki „Her by LOVE” kosztuje 88 złotych i wystarcza na 40 godzin palenia.

Co sądzicie o pomyśle tancerki na biznes?

 

>>>Kuba Wojewódzki sprzedaje swoje autografy. Cena szokuje!

 

świeczka za 88 złotych? – https://www.instagram.com/her_by_love/


Komentarze