Egzotyczne palmy, tęczowe zjeżdżalnie? JUŻ NIEBAWEM W ZASIĘGU TWOJEJ RĘKI!

Egzotyczne palmy, tęczowe zjeżdżalnie? JUŻ NIEBAWEM W ZASIĘGU TWOJEJ RĘKI! W miejscowości Wręcza (gmina Mszczonów) powstaje wyjątkowy, największy aquapark w Europie. Zobacz, kiedy oficjalne otwarcie obiektu.

 

 

Egzotyczne palmy, złoty piasek, wodny świat – WKRÓTCE OTWARCIE!

Wszystko wskazuje na to, że już w lutym nastąpi otwarcie ogromnego aquaparku Park of Poland & Suntago Wodny Świat. Czeka na was wodna dżungla pełna atrakcji i niespodzianek, relaks, odprężenie, strefa Wellness & SPA, a także bary i restauracje. W strefie Relax Suntago poczujecie egzotyczny klimat. Wszystko za sprawą 400 prawdziwych palm, sprowadzonych z z Florydy, Malezji i Kostaryki. W obiekcie znajduje się 18 różnych basenów, a także mnóstwo zjeżdżalni.

Mamy tu zjeżdżalnie z pontonami 1, 2 oraz 4-osobowymi, a także tęczową zjeżdżalnię ośmiotorową, z której zjeżdża się na specjalnych matach głową do przodu – tłumaczył w rozmowie z mediami Jakub Bielecki, project manager w Park of Poland.

 

 

 

Park of Poland & Suntago Wodny Świat to miejsce wyposażone w pięć basenów witalnych, trzy baseny solankowe. Czeka na nas również baseny termalny. Miłośnicy saun także znajdą coś dla siebie. Przedstawiciele obiektu przekonują, że w obiekcie znajdziemy saunę japońską, fińską, aromatyczną, są również łaźnie parowe.

 

 

 

 

Nieopodal nowoczesnego aquaparku znajduje się baza noclegowa dla klientów. Nosi ona nazwę Suntago Village. Składa się z dziewięćdziesięciu dwóch w pełni wyposażonych, luksusowych domków modułowych z przestrzenią do grillowania oraz miejscem zabaw dla dzieci.

 

 

Ogromny kompleks Park of Poland & Suntago Wodny Świat zostanie otwarty 20 lutego 2020 roku. Obiekt będzie otwarty przez 7 dni w tygodniu, w godzinach: 10:00 – 22:00, a w weekendy i święta 9:00 – 22:00.

 

Zdjęcia: InstagramKomentarze