Ekspertka ds. PR ocenia konflikt Opozda – Królikowski: „cel został osiągnięty”

Żaneta Kurczyńska to ekspertka ds. PR prowadząca profil „Okiem PR-owca”. Kobieta podsumowała toczący się konflikt pomiędzy Joanną Opozdą a Antkiem Królikowskim.

Dwa dni temu Vincent Królikowski obchodził swoje pierwsze urodziny. Jednak bezpośrednio przed tą datą Antek Królikowski został zatrzymany przez policję, a w jego organizmie wykryto środki odurzające.

Zaraz potem Joanna Opozda pokazała jak z synkiem świętuje jego urodzinki. Widać więc było dużą rozbieżność pomiędzy tym, jak rodzice dziecka spędzają czas. A to tylko jedno z ostatnich wydarzeń.

Trwający konflikt podsumowała ekspertka.

 

https://www.instagram.com/asiaopozda/

 

Żaneta Kurczyńska w rozmowie z Plotkiem powiedziała, że „wygrywa” Opozda:

 

Joanna Opozda bardzo dobrze odnajduje się komunikacyjnie od początku „konfliktu medialnego”, jaki wybuchł w zeszłym roku między nią a Antkiem Królikowskim. Również teraz pokazuje, co myśli nt. danej sytuacji wprost o niej nie mówiąc. Natomiast to, co robi naprawdę świetnie, to pokazuje kontrast pomiędzy nią a Królikowskim. Ona – przykładna mama, organizująca dziecku pierwsze urodziny, dbająca o syna, zarabiająca na niego etc., a Antek – problemy z prawem, zażywanie środków odurzających, brak zainteresowania synem. Opinia publiczna jest po jej stronie ewidentnie, czyli cel został osiągnięty.

 

Przyznała jednak, że aktorka w osobie Królikowskiego ma łatwego przeciwnika. Niestety Antek sam wystawia się na krytykę:

 

…każde zdjęcie, każdy podpis ma znaczenie. Myślę, że to pewnego rodzaju gra między Opozdą a Królikowskim i trzeba przyznać, że Asia jest tutaj bezkonkurencyjna. Ale też prawda jest taka, że ma dość łatwego przeciwnika, który sam tworzy sobie problemy – i te wizerunkowe, i te niosące dalej idące konsekwencje .

– stwierdziła.

 

Na dłuższą metę jednak konflikt małżonków jest z pewnością wyniszczający. Szczególnie, że rozgrywa się nie tylko prywatnie, ale i na oczach opinii publicznej.

 

>>>Doda z apelem dot. Antka Królikowskiego: „żeby nie mieć kogoś na sumieniu”!

 

 

*cyt. plotek

Komentarze