Partner Elizabeth Hurley wyskoczył z 27 piętra!

Elizabeth Hurley urodzona w 1965 r. to brytyjska aktorka i producentka filmowa.

Zadebiutowała w 1997 roku, jednak Elizabeth Hurley popularność przyniosła rola w filmie Austin Powers: Agent specjalnej troski (1997), a następnie kontynuacji filmu Austin Powers 2: Szpieg, który nie umiera nigdy (1999). Grała też w Mój przyjaciel Marsjanin i Zakręcony.

 

Elizabeth przez 13 lat była w związku z Huhg Grantem, jednak gdy w 2002 roku urodziła syna, to nie Huhg był ojcem.

Elizabeth Hurley twierdziła, że Damiana spłodził Steve Bing. Ten jednak się wypierał i dopiero testy DNA potwierdziły prawdziwość słów aktorki.

 

jeszcze w troje – https://www.instagram.com/elizabethhurley1/

 

Kim jest Steve Bing? To producent i scenarzysta a także dziedzic fortuny – w czasie, gdy studiował podobno odziedziczył 600 milionów dolarów.

Steve był autorem scenariusza Zaginionego w akcji 2 a także Kangura Jacka. Współpracował także przy serialu Świat według Bundych.

 

Niestety ani pieniądze, ani prestiżowy zawód nie przyniosły mu szczęścia.

22 czerwca 2020 r. Steve Bing wyskoczył z własnego mieszkania z 27 piętra apartamentowca w Los Angeles.

 

Zobacz też: Kamil Durczok walczy o życie! Choroba zmieniła go nie do poznania…

 

Elizabeth Hurley mimo niewątpliwie skomplikowanej relacji, jaka ich łączyła, zamieściła bardzo ciepły wpis na temat Steve:

 

Zasmuca mnie nie do uwierzenia, że mojego byłego – Steve’a już nie ma z nami. To okropny koniec. Nasz wspólny czas był bardzo szczęśliwy i publikuję te zdjęcia, bo choć przeżyliśmy ciężkie czasy, ważne są dobre, cudowne wspomnienia słodkiego, miłego mężczyzny. W ubiegłym roku znów się zbliżyliśmy. Ostatni raz rozmawialiśmy na 18. urodziny naszego syna [w kwietniu 2020 – przyp. red.]. To druzgocąca wiadomość i dziękuję wszystkim za ich piękne wiadomości ❤️

 Komentarze