Elżbieta II zemściła się na księciu Harrym? Książę William Z NOWYM TYTUŁEM!

Elżbieta II zemściła się na księciu Harrym? Książę William Z NOWYM TYTUŁEM! Otrzymał on od swojej babci tytuł Lorda. Media spekulują, że to wyraźny pstryczek w nos męża Meghan Markle.

 

Elżbieta II zemściła się na księciu Harrym?

Niedawno książę Harry i Meghan Markle poinformowali za pośrednictwem social mediów o swojej rezygnacji z ważnych funkcji w rodzinie królewskiej.

Postanowiliśmy zrzec się tytułu „członków seniorów” rodziny królewskiej i pracować nad niezależnością finansową od instytucji, nadal w tym czasie w pełni wspierać Jej Wysokość Królową. Planujemy teraz dzielić nasz czas między Wielką Brytanię i Amerykę Północną, nadal szanując nasz obowiązek wobec królowej i poddanych. To pozwoli nam wychować syna w szacunku do królewskiej tradycji, w której się urodził, ale też da naszej rodzinie przestrzeń, by skupić się na nowym rozdziale w naszym życiu, w tym założeniu fundacji charytatywnej – napisali na Instagramie Meghan Markle i książę Harry.

Decyzja Meghan i Harry’ego obiła się szerokim echem w mediach i z pewnością wprawiła w zakłopotanie samą królową. Ostatnia decyzja podjęta przez Elżbietę II może sugerować, że władczyni chce zemścić się na Harrym.

 

W ostatni weekend monarchini przyznała księciu Williamowi nowy, ważny tytuł. William otrzymał tytuł Lorda i został mianowany Wysokim Komisarzem Zgromadzenia Ogólnego Kościoła w Szkocji. Dziennikarze spekulują, że że to odpowiedź na kryzys związany z megxitem.

Odznaczenie można postrzegać jako honorowe, ponieważ przyznawane jest za szczególne zasługi. Dotychczas Elżbieta II uhonorowała nim księżną Annę, księcia Karola, Richarda Scotta, a także księcia Queensberry.

Sądzicie, że Harry poczuł się tym faktem urażony?

Zobacz też: Ludzie nie wierzą, że MA TYLE LAT! Kobieta ZDRADZA SEKRET NA WIECZNĄ MŁODOŚĆ!

Zdjęcie: YoutubeKomentarze