Romanowska mierzy się z ogromnym hejtem! Jak mogą o NIEJ tak mówić!?

Elżbieta Romanowska (39 l.) zastąpiła Katarzynę Dowbor w programie „Nasz Nowy Dom”. Widzowie nie przyjęli dobrze tej zmiany.

Katarzyna Dowbor była gospodynią programu przez niemal 10 lat. Tak więc, gdy ogłoszono, że to Romanowska będzie prowadzić „Nasz Nowy Dom”, widzowie szczerze jej współczuli.

Nie wszyscy jednak współczują, bo są i tacy, którzy hejtują. Elżbieta Romanowska przytoczyła kilka komentarzy.

 

https://www.instagram.com/elaromanowska/

 

Nowa prowadząca w nagraniu na instastory przede wszystkim podziękowała za możliwość tworzenia programu „Nasz Nowy Dom”. Porównując swoją sytuację z życiem uczestników, wyraziła też wdzięczność za swoje życie, rodzinę i zdrowie.

 

Zwróciła się też do hejterów, którzy „uderzają” w jej wygląd, figurę i wagę:

 

Pisanie mi, że jestem grubą świnią, że trzeba będzie poszerzać drzwi u uczestników, żebym się w ogóle zmieściła… Naprawdę! (…)

 

To świadczy tylko o Was… O Waszym braku kultury, o Waszych kompleksach… Ktoś Was ewidentnie źle wychował (…) Może macie jakieś niezbyt fajne życie i lubicie się w ten sposób, hejtując innych, dowartościować.

 

Nowa prowadząca „Nasz Nowy Dom” zachęciła te osoby do obejrzenia kilku odcinków z jej udziałem i dopiero po tym, ocenianie i wyciąganie wniosków. Zapewniła też, że jest otwarta na wszelkie opinie, ale hejt nie robi na niej wrażenia.

 

Warto też zauważyć, że nawet gdyby Ela Romanowska nie przyjęła propozycji prowadzenia programu, to z pewnością dostałby ją ktoś inny. Nie zmieniłoby to jednak sytuacji Katarzyny Dowbor, skoro stacja podjęła decyzję o zwolnieniu dziennikarki.

 

 

Komentarze