Emeryci skaczą ze szczęścia! Chodzi o SPORE pieniądze!

Emeryci skaczą ze szczęścia! Znowu mają otrzymać spore pieniądze! O co chodzi? Kiedy gotówka pojawi się na ich kontach?

Okazuje się, że czternasta emerytura nie będzie jednorazowa. Wszystko wskazuje na to, że będzie przyznawana także w kolejnych latach. To oznacza, że w portfelach emerytów pojawi się sporo dodatkowej kasy!

Zobacz także: SZOKUJĄCE słowa Dody! Tego nikt się nie spodziewał!

Wiosną zostanie wypłacana trzynasta emerytura w kwocie 1250 zł. Następnie na seniorów czeka czternastka, płacona jako „złotówka za złotówkę”. To ogromny zastrzyk finansowy dla emerytów, tym bardziej potrzebny, że ceny w sklepach rosną w szalonym tempie. Jedzenie drożeje, nie mówiąc już o ubraniach.

Okazuje się, że Prawo i Sprawiedliwość nie zapomina o seniorach. Szykuje dla nich czternastkę także w kolejnych latach!

Fot. Pixabay

– Już w listopadzie seniorzy otrzymają czternastą emeryturę, a jeśli możliwości budżetowe na to pozwolą, to nie można wykluczyć, że dodatek będzie też w 2022 roku – mówi wiceminister rodziny i polityki społecznej Stanisław Szwed w rozmowie z „Super Expressie”.

To dla seniorów genialne wieści. Mogą zaplanować więcej zakupów, zwłaszcza tych najpotrzebniejszych jak leków czy ogrzewania. Pieniądze przydadzą się też na opłacanie rachunków za prąd czy media.

Teraz należy już tylko czekać na ruch ze strony rządu. Miejmy nadzieję, że za rok PiS nie odwróci się od emerytów i nie zmieni zdania w sprawie czternastek.

Zobacz także: Magda Gessler OSZALAŁA?! TE ceny zwalają z nóg!

Fot. Pixabay

Źródło: se.pl

Komentarze