Toruń: Emerytka przyniosła do szpitala paczkę! To co znajdowało się w środku zaskoczyło wszystkich!

Toruń: Emerytka przyniosła do szpitala paczkę! To co znajdowało się w środku zaskoczyło wszystkich!

Na niesamowity gest zdecydowała się emerytka, która odwiedziła ratowników pracujących na toruńskim oddziale ratunkowym Wojewódzkiego Szpitala im L. Rydygiera. Starsza pani przyniosła do szpitala paczkę, ponieważ chciała wspomóc ich w walce z pandemią koronawirusa.

Całą sytuację opisał jeden z ratowników medycznych, który pracuje na SOR-ze toruńskiego Wojewódzkiego Szpitala im L.Rydygiera. Mężczyzna jest pod wrażeniem gestu starszej pani, która swoją 13 emeryturę postanowiła przekazać na zakup paczki z podstawowymi środkami higienicznymi. Kiedy ratownik i jego koledzy otworzyli pakunek i zobaczyli co znajduje się w środku byli kompletnie zaskoczeni. Emerytka poszła do apteki, gdzie wydała prawie 900 złotych. Ratownik, który opisał całą sytuację i zawartość paczki najbardziej zaskoczony jest ceną rękawiczek nitrylowych, za które kobieta zapłaciła w aptece 100 zł!

 

ZOBACZ:Gdańsk: Pluł na pasażerów i groził, że zarazi ich koronawirusem! Tak surowej kary się nie spodziewał!

 

Mężczyzna bez ogródek napisał, że sprzedawanie paczki rękawiczek za taką sumę to czysta paranoja. Nie zmienia to faktu, że personel oddziału SOR był wzruszony gestem staruszki, który wlał w ich serca otuchę. To pokazuje, że są na świecie ludzie, którzy nie patrzą obojętnie na wysiłek, ratowników, lekarzy i pielęgniarek. Personel medyczny każdego dnia narażony jest na ryzyko i niebezpieczeństwo zarażenia się koronawirusem. Młody ratownik zamieścił wpis na swoim Facebooku, w którym podziękował starszej pani za paczkę i za niezwykle życzliwe słowa jakie od niej usłyszał.

 

ZOBACZ TAKŻE:NISZCZY KORONAWIRUSA w 48 godzin! Znaleźli “BEZPIECZNY lek”

Właśnie otrzymałem paczkę od starszej kobiety , która zgłosiła się do SOR .,,Po zadaniu pytania co się stalo?"…

Gepostet von Łukasz Gajda am Freitag, 3. April 2020

 

źródła: se.pl, facebook.com, foto: pixabay.com

 

 

 Komentarze