Nowe wieści o byłym mężu Dody! Sąd podjął decyzję!

Emil S. to producent filmowy i były mąż Dody – małżeństwem byli w latach 2018-2021.

I właśnie za sprawą małżeństwa z piosenkarką, Emil S. zyskał szerszą rozpoznawalność. Również Doda przyczyniła się do promowania i nagłaśniania filmu „Dziewczyny z Dubaju”, którego była producentką kreatywną.

Jednak tuż przed premierą produkcji, w 2021 roku do mediów zaczęły przeciekać informacje o ciemnych sprawkach Emila S.

 

fot. wsieci24.pl

 

 

W listopadzie 2021 r. piosenkarka informowała, że prokuratura przeszukuje jej dom, w poszukiwaniu dokumentów dotyczących jej byłego już męża.

Niedługo później mężczyźnie postawiono aż 45 zarzutów i jak informuje Fakt:

 

„Dotyczyły one przywłaszczenia mienia o łącznej wartości 8,5 mln zł i działania na szkodę 44 inwestorów, którzy finansowali produkcje filmowe założonej przez nich spółki. Zarzuty obejmują też udaremnienie zaspokojenia wierzycieli, poprzez utworzenie spółki z siedzibą na Malcie, a następnie przeniesienia na nią majątku w postaci pieniędzy w kwocie ponad 12 mln zł.”

 

Emil S. dostał też 50 zarzutów za przywłaszczenie sobie pieniędzy na film „Grom”, który… nigdy nie powstał. Z tytułu tej „produkcji”, producent przywłaszczył sobie 4,7 miliona złotych.

 

Nowe wieści o byłym mężu Dody! Sąd podjął decyzję!

 

Emil S. od lutego 2023 r. przebywa w areszcie. Jak poinformował prok. Marcin Przestrzelski w imieniu rzecznika stołecznej prokuratury, areszt zostaje przedłużony:

 

„Na wniosek prokuratora sąd przedłużył tymczasowe aresztowanie wobec Emila S. Postępowanie pozostaje w toku, wciąż gromadzony jest materiał dowodowy”.

 

Przypomnijmy, że również Doda usłyszała zarzut w tej sprawie, prokuratura jednak nie udzieliła informacji dotyczących tego postępowania.

 

Ruszył program „The Real Housewives. Żony Warszawy”. „Bogata patologia!” [VIDEO]

 

*cyt. fakt.pl

Komentarze