Eurowizja JUNIOR! Jaki NUMER ma Viki GABOR?

Eurowizja JUNIOR! Jaki NUMER ma Viki GABOR?

Do wielkiego Finału dziecięcej Eurowizji zostało raptem kilka dni, a w niedzielę emocję sięgną zenitu. Wczoraj miała miejsce uroczysta ceremonia otwarcia konkursu, na której zaprezentowało się 19 finalistów z różnych krajów. Polskę będzie reprezentować 12-letnia Viki Gabor.

Zgodnie z tradycją coroczny konkurs Eurowizji Junior był poprzedzony uroczystą ceremonią otwarcia. Widzowie TVP 2 mogli zobaczyć uroczystą prezentację wszystkich uczestników finału. Młodzi wokaliści zaprezentowali się widzom w Teatrze Śląskim i każdy z nich powiedział parę słów od siebie. Ceremonię otwarcia poprowadził Mateusz Szymkowiak. Polskę reprezentować będzie 12-letnia Viki Gabor. Młoda wokalistka i zarazem gospodarz wieczoru podczas tegorocznej Eurowizji Junior wystąpi z piosenką „Superhero”.

 

 

 

 

Nasza reprezentantka opowiedziała o uczuciach jakie towarzyszą jej w związku z konkursem, który odbywa się w Polsce. Piosenkarka nie kryła swojego podekscytowania i radości, że będzie mogła zaprezentować się przed rodzimą publiką w Gliwicach. Viki Gabor zdradziła, że piosenka „Superhero” opowiada o sile człowieka i ochronie środowiska. 12-latka dodała, że „Musimy być razem, by wspólnie uratować świat”. Warto dodać, że nasza reprezentantka wystąpi z 11 numerem startowym. Początek wielkiego finału dziecięcej Eurowizji będzie można zobaczyć już w tę niedzielę od godziny 16 na antenie TVP 1. Szykują się ogromne emocje!

 

https://www.instagram.com/p/B5BFXBDlmP0/?igshid=bips496h8t8q&fbclid=IwAR0uus0aQmQ5m2Xiq2IOhtt3nyshFnYIpeoxNp3im-IHbDcpX3UHHWKLrY8

 

ZOBACZ TAKŻE:Ogromny przełom w życiu Roksany Węgiel. Jak TO wpłynie na jej karierę?

 

źródła: plejada.pl, foto screen, instagram.comKomentarze