Ewa Chodakowska i Joanna Krupa poprowadzą program w TVN! Trudno uwierzyć, czego będzie dotyczył!

Ewa Chodakowska właśnie poinformowała, że razem z Joanną Krupą poprowadzi nowy program w TVN.

Wstrzymuje oddech i czekam na Twoją reakcję 🤩 TEGO JESZCZE NIE BYŁO 🔝🔝🔝 Czas zdradzić pierwsze szczegóły projektu nad którym pracujemy od kilku miesięcy razem z @tvn.pl i @joannakrupa ♥️ PORA POŁĄCZYĆ SIŁY!

– napisała podekscytowana Ewa Chodakowska.

 

Zaskakuje jednak tematyka programu. W końcu Chodakowska to trenerka fitness, a Joanna Krupa to modelka i jurorka w „Top Model”. Czego zatem dotyczyć ma nowe show?

 

https://www.instagram.com/chodakowskaewa/

 

Sądząc po profesjach obu pań, można by się spodziewać programu dotyczącego zmiany wyglądu czy poprawy formy fizycznej, oraz wszelkich wariacji na ten temat. Tymczasem Chodakowska i Krupa poprowadzą program dla… małżeństw!

 

Jak czytamy w poście trenerki:

 

Przedstawiamy Ci projekt DEDYKOWANY PAROM MAŁŻEŃSKIM, z długoletnim stażem..

Tak! W tym projekcie BOHATEREM BĘDZIESZ TY I TWÓJ MĄŻ 💕

Jestem podekscytowana i pełna wiary, że dzięki niemu wiele par nie tylko zmieni swoje życie, ale przede wszystkim znów zostanie porwana, przez piękne emocje, które doprowadziły ich do ślubu!🕊

 

Tym samym fitneska i modelka wystąpią jako ekspertki i terapeutki od spraw małżeńskich.

 

>>>Joanna Krupa rozstała się z mężem? „Mogę tylko tyle powiedzieć, że…”

 

Projekt owiany jest jeszcze tajemnicą i nie podano nawet nazwy programu. Jak na razie roboczo nazywa się „Metamorfozy”. Mimo to, już teraz prowadzony jest casting do show.

 

Od waszego bajkowego ślubu minęło już kilka lat? Patrząc na ślubne zdjęcia zastanawiacie się, co się stało z tą piękną kobietą i przystojnym mężczyzną? Przypominacie sobie, jacy byliście wtedy szczęśliwi i chcielibyście znowu to poczuć? To znaczy, że ten projekt jest właśnie dla Was. Chcecie zmienić siebie, chcecie odnowić swoją relację? Zgłoście się!

– zachęca stacja.

 

Aby wziąć udział w castingu trzeba wypełnić formularz, wysłać zdjęcia pary i nagrać krótki filmik. Szczegóły TUTAJ.

 

>>>Masz problemy z jelitami? Koniecznie wypróbuj tę dietę!

 

Komentarze