Pilne! Ewa CHODAKOWSKA kończy PROJEKT dotyczący… (OŚWIADCZENIE)

„W końcu!”, „Nareszcie!”-  Tak fanki trenerki zareagowały na dzisiejsze oświadczenie Ewy Chodakowskiej.

Oświadczenie Chodakowska opublikowała dziś (21.02.2020) na swoim instastory. Dotyczy ono projektu Ambasadorek Ewy Chodakowskiej. Od początku lutego br. trwa afera czy też konflikt trenerki z dotychczasowymi Ambasadorkami. Czy wydany komunikat je zakończy?

Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską

Zaczęło się od projektu ogłoszonego w czerwcu 2019 r. Ewa Chodakowska zachęcała do udziału w swojej akcji i obiecywała wyłonić Ambasadorki – kobiety i dziewczyny, które będą wizytówką tej inicjatywy.

Fanki trenerki tytuł „ambasadorki” traktowały jako wyróżnienie przez swoją idolkę. Czuły że należą do grypy – chodagang. Kłopoty zaczęły się, gdy w tym roku Ewa zwróciła uwagę na promowanie konkurencyjnych marek przez wybrane do projektu kobiety.

To wtedy wybuchła afera – mówiono, że to chodacyrk i kompromitacja. Więcej na ten temat TUTAJ>>>Kompromitacja! Sprawę ujawniły Ambasadorki Ewy Chodakowskiej!

Bez komentarza

O sprawie pisało kilka serwisów, między innymi Pudelek, któremu Ewa Chodakowska zagroziła procesem. W Tłusty Czwartek pod pod dotyczącym pączków postem trenerki znów został wywołany temat Ambasadorek.

I jeszcze wczoraj Ewa Chodakowska ucinała komentarze. Pisała, że sprawą zajmują się prawnicy, a ona jest na wakacjach >>>Czytaj TUTAJ

Jednak dziś, zaledwie dzień później, Ewa opublikowała oświadczenie na swoim instastory. Tym oświadczeniem trenerka zapewne chce zakończyć konflikt z Ambasadorkami, ale kończy też projekt z ich udziałem.

Wyjaśnienia Ewy Chodakowskiej

W wydanym oświadczeniu (screen poniżej) trenerka tłumaczy, że w projekcie chodziło o wzajemne promowanie:

„Projekt miał na celu wzajemne promowanie działalności Ambasadorek i mojej. Ambasadorki wśród swoich odbiorców – których grono jest zazwyczaj drastycznie mniejsze – promowały moją działalność, a w zamian za to ich aktywność była promowana wśród ogromnej społeczności mich fanów.”

Dalej Ewa odnosi się do kwestii finansowych – w końcu Ambasadorki organizowały różne akcje za przysłowiowe „serduszko” lub oznaczenie ich w poście:

Nie zakładałam żadnych rozliczeń tych wzajemnych działań promocyjnych, bo były korzystne dla wszystkich – i nadal tak uważam.”

Nieprawdą jest…

Ewa Chodakowska w oświadczeniu odnosi się także do oskarżeń zbuntowanych Ambasadorek:

Nieprawdą jest, abym zakazywała innych ćwiczeń, czy też zakazywała jedzenia produktów innych firm”

Trenerka potwierdza jednak, że wyrażała sprzeciw przeciwko promowaniu innych produktów czy usług. Jak twierdzi „podbijało” to popularność tych produktów za pomocą jej nazwiska.

Na koniec Ewa Chodakowska mówi, że planowała cykl spotkań z Ambasadorkami. Jednak w związku z sytuacją, jaka miała miejsce, spotkanie będzie tylko jedno. Pierwsze i ostatnie – 8 marca w Poznaniu.

Czy to oświadczenie przekona rozżalone Ambasadorki Ewy Chodakowskiej?

POLECAMY>>>Od roku NIE pije WODY! Zobacz JAK wygląda 35-letnia SOPHIE! (FOTO)

Oświadczenie Ewy Chodakowskiej w sprawie Ambasadorek – instagram.com/chodakowskaewa/

 

fot. https://www.instagram.com/chodakowskaewa/Komentarze