Zablokowane konto Ewy Chodakowskiej! Komentarz trenerki.

Instagramowe konto Ewy Chodakowskiej obserwuje już 1,9 miliona osób, co jest ogromną liczbą.

To tam trenerka codziennie zamieszcza co najmniej jeden post. Teraz jednak na koncie Ewy Chodakowskiej wprowadzono zaskakującą zmianę.

 

Aktywność trenerki

Na swoim profilu Ewa Chodakowska publikuje zarówno informacje o treningach, posty promujące jej własne marki BeBio (najczęściej catering dietetyczny lub kosmetyki). Prezentuje też metamorfozy kobiet, które schudły dzięki treningom Chodakowskiej, jest też miejsce na typowo prywatne posty – refleksje i relacje z życia codziennego.

W okresie wymogu domowej izolacji, trenerka robiła także treningi na tzw. lajfach, zachęcając do ćwiczeń w domu.

Jednak kilka dni temu, dostęp do konta Chodakowskiej został ograniczony.

 

Teren prywatny Ewy Chodakowskiej

Kilka dni temu konto Ewy na Instagramie zmieniło status na „prywatne”. To oznacza, że tylko osoby „obserwujące” stronę mogą oglądać publikowane treści. A aby dołączyć do obserwatorów należy wysłać prośbę o zatwierdzenie.

Osoby, które nie są zaakceptowane nie mogą oglądać postów czy filmów publikowanych przez Ewę Chodakowską.

 

>>>Chude jest piękne? Zobacz TE zdjęcia!

 

>>>Na tej diecie Adele schudła ponad 40 kg! Poznaj zasady diety sirtfood!

 

Komentarz trenerki

W przypadku osoby mającej tak wiele obserwujących, ustawienie instagramowego konta jako „prywatne” jest zaskakujące. Zapytaliśmy zatem o powód takiego działania.

Jak przekazała Joanna Getka-Kaczor – manager Ewy Chodakowskiej:

 

„Zmieniając profil na prywatny Ewa Chodakowska chciała zapewnić komfort wszystkim, którzy począwszy od 12 marca biorą udział w jej treningach LIVE. W tej chwili mówimy o grupie ok 30 tys. osób – nierzadko przekraczającej liczbę 40 tys.

Ewie zależało, by stworzyć atmosferę podobną do tej, która panuje na sali treningowej – wzajemnej motywacji, wsparcia i pozytywnej energii, płynącej ze wspólnego treningu.”

fot. https://www.instagram.com/chodakowskaewa/

 Komentarze