Ewa Chodakowska świeci biustem! GORĄCE FOTKI!

Ewa Chodakowska opublikowała odważne zdjęcie w sieci. Dumnie pokazuje na nim swoje piersi!

Ewa Chodakowska jest trenerką fitness oraz trenerką personalną, która specjalizuje się w treningu funkcjonalnym. Jest również blogerką, prezenterką telewizyjną oraz osobowością medialną. W 2015 roku została redaktorką naczelną miesięcznika „Be Active. Dietetyka & Fitness”.

Zobacz także: Natasza Urbańska w nowej fryzurze kusi internautów! Jej ciało wygląda jak u bogini!

Na zdjęciu Ewa pozuje w czarnej koszulce z BARDZO głębokim dekoltem! Celebrytka ma bardzo zmysłową minę i czerwone usta, które rozpaliły internautów!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Kochana 💕 ZAPRZYJAŹNIJ SIĘ ZE SWOIM BIUSTEM 💕 Raz w miesiącu, tego samego dnia cyklu, BADAJ SIĘ ✅ Instrukcje samobadania znajdziesz na kolejnych slajdach .. W ten weekend znajdź chwile DLA SIEBIE i SWOJEGO ZDROWIA .. obiecaj mi 💕 Grafika została przygotowana przez ekspertów z @fundacjaonkocafe 💕 FUNDACJI KTÓRĄ WSPIERAMY ✅ To ostatnie dni NASZEJ AKCJI #purellapomaga 💕💕💕 5% ze sprzedaży różowego malinowego batona @beraw_ewachodakowska przekazujemy właśnie na te fundacje i jej działania, na rzecz kobiet walczących z nowotworem piersi 💓 ZOSTAŁY DWA DNI AKCJI .. Zebraną kwotę podwajamy 💕 .. a batony możesz zamówić na www.BeBio.pl #misjachoda #chodagang

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

Fani są zachwyceni!

Ale Ty jesteś piękna😍😍😍

Jaka piękna 😍

Wow!!

Pięknie wyglądasz 😘❤️🌷

Ślicznie😍

Fot. Instagram

Źródło: Instagram.com

Zobacz także: Roksana Węgiel dała czadu! Już przestaje wyglądać jak nastolatka…Komentarze