Ewa Chodakowska została DEWELOPEREM! Buduje OSIEDLE!

Ewa Chodakowska ma niezwykłą smykałkę do interesów. Działa w branży fitness, ale też w kosmetycznej. Teraz idzie w nieruchomości. Kupiła hotel w Grecji i buduje osiedle domków w swoim rodzinnym mieście Sanoku.

Smykałka do interesów

Popularna trenerka rozkręca kolejne swoje biznesu. Już nie działa tylko w branży fitness, nie sprzedaje diet, kosmetyków, ale zaczęła budować domy. Chodakowska wciąż pomnaża swój majątek. Niedawno kupiła hotel w Grecji, do którego chce zapraszać rodzinę, ale pragnie też organizować w nim obozy treningowe dla swoich fanek. To jednak nie wszystko. Ewa Chodakowska postanowiła dalej inwestować w nieruchomości i na nich zarabiać.

Facebook/Ewa Chodakowska

Osiedle w Sanoku

39-letnia trenerka pochwaliła się w swoich mediach społecznościowych nową inwestycją. Ewa Chodakowska napisała:

Zawsze inwestujemy z moim mężem w rozwój naszych firm oraz w nieruchomości…w Grecji…w Warszawie..i jasna sprawa w moim rodzinnym Sanoku. Jako dumna Sanoczanka jaram się tym projektem. Trzymajcie kciuki, bo to dopiero początek.

Na załączonych zdjęciach możemy zobaczyć, że Chodakowska inwestuje w osiedle domków typu bliźniak. Chcielibyście zamieszkać w domku od Chodakowskiej? Na razie ceny jeszcze nie są znane. Jak Wam się podoba sposób na nowy biznes Ewy Chodakowskiej? Trenerka została właśnie deweloperem!

Facebook/Ewa Chodakowska

Źródło: Facebook/Ewa Chodakowska

Zdjęcia: Facebook/Ewa Chodakowska

Komentarze