Ewa Drzyzga: „Pierwsze co robię po przebudzeniu to (…)”

Ewa Drzyzga to znana prezenterka i dziennikarka. Kilkanaście lat wstecz niemal wszyscy kojarzyliśmy ją głównie z telewizyjnym show pt:”Rozmowy w toku”. Dziś prowadzi najzdrowszy program w telewizji, czyli 36,6 °C, w którym wspólnie z prof. Krzysztofem Łabuzkiem  edukuje nas w kwestii zdrowia.

Prezenterka zdradza jak wygląda jej dzień oraz co robi dla zachowania zdrowia i urody. Gwiazda przedstawiła kwestionariusz, w którym ujawnia swoje codzienne rytuały.

 

Oto on:

1.Pierwsze co robię po przebudzeniu to piję wodę.

2.Mój poranny posiłek to na przemian: owsianka na wodzie z jogurtem naturalnym, naleśnik z białym serem, omlet, kasza jaglana, jajecznica, jajko sadzone. Do tego ZAWSZE garść owoców, a do śniadania na słono – pomidory i sałata.

3.Nie ruszam się z domu bez bidonu (700 ml), który napełniam wodą niegazowaną, co najmniej dwa razy, 2-3 razy w ciągu dnia wychodzę z psem na 20 minutowy spacer (nie ma, że deszcz, mróz czy 5 rano). Mój dzień opiera się na 5 głównych posiłkach i nie podjadam między nimi.

4.Mój ulubiony rodzaj aktywności fizycznej i dbania o sprawność ciała to ćwiczenia z trenerką, która jest przy mnie przede wszystkim rehabilitantką i fizjoterapeutką. Spotykamy się dwa razy w tygodniu i nigdy się nie nudzę – nie wiem skąd Agnieszka zna te wszystkie ćwiczenia, bo za każdym razem robimy coś innego. Nie zapominam o terapii manualnej. Jest ona dla mnie niezastąpiona przy różnego rodzajach bólach i napięciach mięśni.

 

ZOBACZ TEŻ:Takie obiady jada AGNIESZKA CEGIELSKA! Mają działanie ANTYNOWOTWOROWE

 

Ewa Drzyzga podkreśla także, że w okresie jesienno-zimowym suplementuje się Witaminą D3 i zawsze stara się wysypiać, zwykle jest to 7 godzin. Gwiazda podkreśla, że program przy którym pracuje, a więc 36,6 °C jest dla niej swoistą inspiracją do tego by słuchać swojego organizmu i dbać o siebie.

 

 

Źródło:tvnzdrowie

Źródło zdjęcia:InstagramKomentarze