Ewa Gawryluk planuje ślub? POKAZAŁA SUKNIĘ!

Ewa Gawryluk planuje ślub? Ostatnio gwiazda serialu „Na wspólnej” pochwaliła się zdjęciami, na których pozuje w sukniach ślubnych. Czyżby aktorka przygotowywała się do wyjątkowego wydarzenia w swoim życiu? Szczegóły poniżej. 

 

 

Ewa Gawryluk to polska aktorka filmowa i teatralna, urodzona 13 grudnia 1967 w Miastku. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. Leona Schillera Łodzi. Debiutowała na dużym ekranie w filmie „Wiatraki z Ranley” reżysera Juliusza Janickiego. Ogromną popularność przyniosła jej rola Ewy Hoffer w serialu „Na Wspólnej”. 

 

Sprawdź również: ZAMIESZANIE wokół teledysku córki Wiśniewskiego! 12-latka POKAZAŁA…

 

Występowała w następujących produkcjach filmowych: „Słaba płeć”, „Podatek od miłości”, „Wezwanie”, „Dziecko szczęścia” czy „Szuler”. 

Aktorka planuje ślub? 

Kilka dni temu aktorka znana z serialu „Na Wspólnej” pochwaliła się fanom wyjątkowymi zdjęciami. Zamieściła na Instagramie trzy fotografie. Na każdej z nich pozowała w innej sukni ślubnej. Gwiazda wybrała się na przymiarki do atelier rozchwytywanej projektantki ślubnej -Agnieszki Światły.

Dzięki Agnieszka Światły będę mogła się czuć wyjątkowo, mimo że nie panna już, a tym bardziej nie młoda. A ciąg dalszy nastąpi… – napisała Ewa Gawryluk w swoim Instagramowym poście. 

Fani nie mogli oderwać od niej oczu. Pod postem znalazło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, w których fani zachwalali wygląd ulubionej aktorki. 

 

 

Ewuniu wyglądasz obłędnie. Uwielbiam tego typu suknie. Powiem szczerze, że wyglądasz w nich bardzo subtelnie i wręcz dziewczęco!

Ewcia super Ci w tych sukniach ślubnych. Zdecydowanie pasujesz jako panna młoda 😍 dla mnie faworytką jest pierwsza od lewej, wyglądasz w niej obłędnie – dodała inna Internautka. 

 

 

 

Warto podkreślić, że pani Ewa od 1999 jest w związku małżeńskim z aktorem Waldemarem Błaszczykiem. Para wspólnie wychowuje córeczkę Marysię. Czyżby zakochani planowali odnowić przysięgę małżeńską? 

A wam jak podoba się Ewa Gawryluk w ślubnej odsłonie? Koniecznie napiszcie w komentarzu pod artykułem. Czekamy na wasze odpowiedzi. 

Zdjęcie: Facebook, Instagram

Zobacz też: W Zakopanem mają NAJWIĘKSZĄ taką atrakcję na świecie. Ludzie GUBIĄ SIĘ!

Źródło: InstagramKomentarze